"Bournemouth" neįtikėtinai išplėšė pergalę prieš "Liverpool", M. Fellaini sugadino "Man Utd" vakarą Liverpulyje (VIDEO) © JumpStory nuotr.

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį buvo sužaistos dar dvejos 14-ojo turo rungtynės.

15 valandą 30 minučių Lietuvos laiku "Bournemouth" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Liverpool". Jurgeno Kloppo auklėtiniai du kartus pirmavo dviejų įvarčių pranašumu, tačiau Edie Howe'o treniruojama komanda rungtynių pabaigoje sukūrė tikrą stebuklą ir šventė pergalę rezultatu 4-3.

Atrodė, kad "Liverpool" visus rungtynių formalumus išsprendė jau pirmajame kėlinyje, tačiau ir dviejų svečių įvarčių pergalei nepakako. 20-ąją minutę po puikaus Emre Cano perdavimo pasižymėjo Sadio Mane, o pranašumą jau po dviejų minučių padidino vartininką pergudravęs Divockas Origi.

Vis dėlto "Bournemouth" nebuvo nusiteikę šiose rungtynėse taip lengvai pasiduoti ir 56-ąją minutę atsilikimą nuo 11 metrų žymos sumažino Callumas Wilsonas.

64-ąją minutę "Liverpool" ekipai vėl pavyko įgyti dviejų įvarčių pranašumą - nuostabų įvartį pelnė E. Canas. Atrodė, kad šeimininkai šiose rungtynėse stebuklo jau nebesukurs, tačiau charakteris nugalėjo.

"Bournemouth" per dvi minutes sugebėjo išlyginti rezultatą- 76-ąją minutę pasižymėjo Ryanas Fraseris, o jau po kelių atakų Steve'as Cookas pelnė išlyginamąjį įvartį.

Per likusį laiką progų pelnyti pergalingą įvartį turėjo ir "Liverpool", tačiau šeimininkai pačioje rungtynių pabaigoje užkūrė pirtį Loriso Karius ginamiems vartams ir 93-ąją minutę Nathanas Ake po neužtikrintai atmušti vartų sargo kamuoliu pelnė ketvirtąjį įvartį, padėjusį sensacingai iškovoti pergalę.

Po pralaimėjimo "Liverpool" nuo lyderių Londono "Chelsea" padidino atsilikimą iki keturių taškų. "Bournemouth" su 18 taškų lieka 10-oje pozicijoje.

18 valandą Lietuvos laiku Anglijoje įvyko dar viena intriguojanti dvikova - susigrūmė Liverpulio "Everton" prieš "Manchester United". Ilgą rungtynių laiką pirmavę "raudonieji velniai" rungtynių pabaigoje praleido 11 metrų baudinį ir trečią kartą iš eilės sužaidė lygiosiomis.

Pirmasis rungtynių įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje. Po Anthony Martialo perdavimo Zlatanas Ibrahimovičius perkėlė kamuolį per varžovų vartininką ir išvedė svečius į priekį. Kamuolys kurį laiką šokinėjo prie vartų linijos, kol galiausiai ją kirto.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" daugiau laiko buvo su kamuoliu ir turėjo gerų progų pasižymėti, tačiau 85-ąją minutę aikštėje pasirodę Marouane'as Fellaini sugadino savo komandai šventę. Belgas baudos aikštelėje pargriovė Idrissa Gueye, o Leightonas Bainesas 89-ąją minutę tiksliu smūgiu nuo 11 metrų žymos išlygino rezultatą.

"Man Utd" klubui tai buvo jau trečiosios lygiosios iš eilės. Jose Mourinho auklėtiniai turi 21 tašką ir nuo lyderių jau atsilieka net 13 taškų skirtumu. "Everton" ir "Man Utd" skiria vos vienas taškas.

"Bournemouth" 4 - 3 "Liverpool"
20' [0 - 1] S. Mane
22' [0 - 2] D. Origi
56' [1 - 2] C. Wilson (11 m. baudinys)
64' [1 - 3] E. Can
76' [2 - 3] R. Fraser
78' [3 - 3] S. Cook
90+3' [4 - 3] M. Ake

"Everton" 1 - 1 "Manchester United"
42' [0 - 1] Z. Ibrahimovič
89' [1 - 1] L. Baines (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9944685" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>