"Bournemouth" per keturias minutes parbloškė be lyderio likusį "Arsenal" (VIDEO)

15 val. 30 min Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos aštuntosios 23-ojo turo rungtynės.

"Bournemouth" namuose susigrūmė su šalies pirmenybėse ilgai nepralaimėjusiu Londono "Arsenal". Vis dėlto šeimininkai netikėtai rezultatu 2-1 privertė patirti nesėkmę be Alexio Sanchezo likusį "Arsenal".

Pirmajame kėlinyje įvarčių užfiksuota nebuvo, tačiau visa kova persikėlė į kitas 45 minutes, kurios padovanojo tris įvarčius.

"Kanonieriams" antrasis kėlinys klostėsi sėkmingai - 52-ąją minutę Hectoras Bellerinas įkirto į baudos aikštelę ir gavęs puikų perdavimą iš Alexo Iwobi išvedė svečius į priekį.

"Arsenal" po įgyto pranašumo gana sėkmingai laikėsi pirmąsias dešimt minučių, tačiau "Bournemouth" netikėtai per keturias minutes persvėrė rezultatą jų naudai.

70-ąją minutę rezultatą išlygino Callumas Wilsonas, o jau po keturių minučių tas pats C. Wilsonas atliko rezultatyvų perdavimą savo pirmąjį įvartį "Bournemouth" gretose pasiekusiam Jordanui Ibe.

"Arsenal" per likusį laiką atsitiesti nesugebėjo ir turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu.

"Arsenal" su 39 taškais išlieka šeštoje pozicijoje, tačiau nuo didžiojo ketverto jau atsilieka penkiais taškais. "Bournemouth" po pergalės kyla į 13-ąją poziciją.

"Bournemouth" 2 - 1 "Arsenal"
52' [0 - 1] H. Bellerin
70' [1 - 1] C. Wilson
74' [2 - 1] J. Ibe

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10868339" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • dff (IP: 4caa1a4f7)

Arsenal frone nieko naujo

• 21
  • Arse4ever (IP: 722896693)

Ka jie gali laimet kai visokie iwobi, chambers, niles ir dar daug visokiu silpnesniu nei vidutiniokai 😀 puse komandos reikia isparduit ir pripirkt daug qukstos klaises zaideju, kas beveik yra neimanoma nes niekas nenori keltis i sia komanda. Sergu uz arsenal nuo 2001 gal, visada kazkaip palaikiau wengera, bet jau kokius 2 metus nieko pries ir uz atleidima jo, truko kantrybe

• 12
  • pasiduodu (IP: be07c2f2c)

Wengeras turi iseiti, sergu uz arsenala nuo Henry laiku.. net nezinau kaip viskas be Arseno atrodys, bet laikas kazka keisti ir bandyti

• 10
  • Alco

United fanai jei ir rado kritikos Fergusonui tai tik tiek jog paliko ganetinai sena komanda, su dauguma zaideju einant i pavesi savo karjeroje, taciau Wengero atveju tai net ziauru pagalvot koki legacy jis palieka, Sanchez iseis sia savaite, Ozil iseis vasara, liks visokie vidutiniokai, be CL, be pinigu ir be normaliu zaideju.

• 8
  • Mahonis

krc tragedija konkreti , reikia daug pokyciu , visu pirma treneriu stabe , o paskui komandoje . Nervai ima belekaip ;( Atrodo kaip ukininku komanda

• 4
  • ArseFan (IP: e4327450e)

sunys loja, karavanas eina. pamatysit kaip paimsim 4 vieta, idomu ka tada sakysit verksniai. Visiem buna kriziu va ir City pralose , bet atsitiesim, tikri fanai visada palaikys komanda ir treneri