Brazilija bei JAV užtikrintai įveikė varžovus © Eurofootball.lt
Sekmadienį baigėsi ir Konfederacijų taurės turnyro B grupės kovos. Į kitą etapą pateko pirmi grupėje likę brazilai bei tik paskutinę minutę antrąją vietą grupėje užėmusi JAV.

Itin intrigavusiame mače tarp Pasaulio čempionės Italijos bei Brazilijos rinktinių, užtikrintą pergalę iškovojo pastarieji.

Jau 7 minutę brazilai turėjo šansą pelnyti įvartį, vis tik Ramireso smūgis atsitrenkė į Italijos rinktinės vartų skersinį. Kiek vėliau Brazilija ir toliau dominavo aikštėje.

34 minutę prie italų vartų kilo sumaištis - iš pradžių Lucio smūgį atrėmė Gianluigi Buffonas, netrukus Felipe Melo smūgis jau praskriejo visai šalia Italijos vartų.

Tačiau jau netrukus brazilai pasiekė savo - tiksliu Maicono perdavimu pasinaudojęs Luisas Fabiano iššoko vienas prieš vartininką bei pelnė įvartį.

Bet Italijos nesėkmės tuo nesibaigė - 43 minutę po Robinho perdavimo vėl pasižymėjo L.Fabiano, o po dviejų minučių jau įvartį į savus vartus įsimušė Italijos gynėjas Andrea Dossena.

Antrame kėlinyje Italija bandė sušvelninti rezultatą. Bet visus pavojingesnius bandymus atrėmė Brazilijos vartų sargas Julio Cesaras. Netruko atsakyti ir Brazilija, kurios gretose keliais pavojingais smūgiais pasižymėjo naujasis "Real" pirkinys Kaka.

Vis dėlto, iki pat finalinio teisėjo švilpuko rezultatas nepakito ir Brazilija šventė pelnytą pergalę.

Šis Italijos pralaimėjimas atvėrė galimybę į kitą etapą keliauti vienai iš dviejų likusių grupės komandų - Egiptui arba JAV. Savuoju šansu kur kas geriau pasinaudojo amerikiečiai, kurie įveikė varžovus jiems reikiamu rezultatu, 3-0.

Brazilija 3 - 0 Italija
37' [1 - 0] Luis Fabiano
43' [2 - 0] Luis Fabiano
44' [3 - 0] Andrea Dossena (į savus vartus)

JAV 3 - 0 Egiptas
21' [1 - 0] Charlie Davies
63' [2 - 0] Michael Bradley
71' [3 - 0] Clint Dempsey