Brazilija tik po atkaklios kovos įveikė Š.Korėją © Eurofootball.lt
Paskutinėse antradienio rungtynėse nelengvą pergalę iškovojo Braziliją, kuri tik po pakankamai atkaklios kovos 2-1 nugalėjo Šiaurės Korėją.

Brazilija 2 - 1 Šiaurės Korėja
55' [1 - 0] Maicon
72' [2 - 0] Elano
89' [2 - 1] Yun-Nam Ji

Brazilija nors ir turėjo žaidybinę persvarą nuo pat pirmųjų mačo minučių, tačiau Šiaurės Korėjos futbolininkai žaidė pasiaukojamai ir neleido pralaužti savo gynybinių sienų.

Patys Azijos žemyno atstovai irgi nebuvo vien stebėtojai bei kelis sykius privertė pasidarbuoti brazilų vartininką Julio Cesarą.

Brazilijos gretose smūgiais išsiskyrė Michelis Bastosas ar Robinho, tačiau nė vienam iš jų pasižymėti taip ir nepavyko. Bet viskas pasikeitė vos prasidėjus antrajam kėliniui - 55 minutę gynėjas Maiconas smūgiu iš pakankamai aštraus kampo užklupo nepasiruošusį Š.Korėjos vartininką ir jį nuginklavo.

Netrukus Brazilija dar sykį įrodė savo pranašumą, kai Robinho tiksliu perdavimu tiesiog "perpjovė" visą Š.Korėjos gynybą, o Elano nestabdydamas kamuolio pasiuntė jį į vartus.

Visi laukė dar vieno brazilų įvarčių, tačiau viskas susiklostė visai kitaip. Yun-Nam Ji jau besibaigiant mačui pasinaudojo Brazilijos gynėju vangumu ir iššokęs vienas prieš J.Cesarą pelnė istorinį įvartį savo komandai.