Anot rusų internetinės spaudos Jose Mourinho netrukus taps "%c00042" treneriu, Claudio Ranieri pereina į "%c00004", o Rafael Benitez yra laikomas pagrindiniu pretendentu į "%c00045" vyriausiojo stratego poziciją.

Globaliniai trenerių mainai gali įvykti dar iki šios savaitės pabaigos. Keturi Senojo Pasaulio klubai ketina įvykdyti tokį sandorį, kokio pavydėti galėtų net visko matę NHL klubų vadybininkai, nuolat perkantys ir keičiantys savo klubų žaidėjus. Tačiau tenai trenerių mainai dar nebuvo įvykę.

Gi dėl lengvos Romano Abramovičiaus rankos greitai komercialėjantis Europos futbolas tokiems mainams atrodo jau pasiruošęs. Keturi klubai - anglų "Chelsea" ir "Liverpool", portugalų "%c00109" ir ispanų "Valencia" yra pasiryžę pasikeisti treneriais.

Jau seniai ne naujiena, kad dabartinis "Porto" treneris Jose Mourinho turi pasiūlymą vadovauti "Chelsea" klubui, pradedant kitais metais.

Anot rusų spaudos apie jo paskyrimą vadovauti turi būti pranešta jau šiandien. Gali būti, kad dėl to Jose Mourinho neliko su savo komanda įsiamžinti kartu su ką tik laimėtu trofėjumi bei švęsti pergalės Čempionų lygoje.

Anglų spauda praneša, kad vykdomasis "Chelsea" direktorius Peteris Kenyonas Gelzenkirchene su Mourinho suderino galutines kontrakto sąlygas. "Chelsea" savininkas yra pasiruošęs sudaryti ketverių metų sutartį, kurios suma siekia 16 milijonų svarų.

Kas gi nutinka su dabartiniu "mėlynųjų" treneriu Claudio Ranieri? Antradienį jis buvo iškviestas iš savo namų Romoje susitikti su Peteriu Kenyonu. Anot "Sun", Kenyonas pranešė Ranieriui apie šio atleidimą, kuris oficialiai turėtų būti paskelbtas šiandien. Taip pat vykdantysis klubo direktorius pasidomėjo Ranierio nuomone apie tai, kaip galima pagerinti "Chelsea" žaidimą kitame sezone.

Tokiu būdu, Londono etapas Ranierio karjeroje, visus metus balansavusio ties atstatydinimo riba, priėjo galą. Bet be darbo italų specialistas neliks. Neatmetama galimybė, kad Ranieri grįš į "Valencia", klubą, kuriam jis vadovavo praeitame dešimtmetyje.

Jei šis perėjimas įvyks, tai Ranieriui vėl teks prisiimti didelę atsakomybę. Juk jis perims komandą iš Rafaelio Benitezo rankų, kurio vadovaujamas klubas tapo Ispanijos čempionu ir UEFA taurės nugalėtoju.

Kas dėl pačio Benitezo, tai nuo kito sezono, jis, greičiausiai, vadovaus "Liverpool", kuris pirmadienį atsisveikino su Gerrardu Houllier. Būtent Benitezas, Ispanijoje laimėjęs viską, kas yra įmanoma, yra laikomas pagrindiniu kandidatu į klubo iš "The Beatles" tėvynės pagrindinio stratego vietą.

Tam, kad garsių trenerių rokiruočių grandinė užsidarytų, tereikia, kad iš "Liverpool" atleistas Houllier imtų vadovauti "Porto", bet šviežutėliai Čempionų lygos laimėtojai naujojo trenerio paieškos kol kas nėra paskelbę, o ganduose buvo minimas "Chievo" strategas Luigis Del Neri.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos