„Brighton“ ir „Arsenal“ dvikova baigėsi be įvarčių © AFP nuotr.

Šeštadienio vakarą sužaistos dar vienerios Anglijos „Premier“ lygos septintojo turo rungtynės.

Be pergalės liko Londono „Arsenal“ ekipa, kuri išvykoje lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Brighton“.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo „kanonieriai“, tačiau pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos „Brighton“ užgulė varžovų vartus. Tiesa, įvarčiu šio pranašumo paversti nepavyko.

Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo progų įvarčiui pasiekti, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo nulines lygiąsias.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...