„Brighton“ ir „Man City“ akistatoje – trys atšaukti įvarčiai ir kovingos lygiosios © AFP nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiame „Premier“ lygos susitikime čempionų titulą jau užsigarantavęs „Manchester City“ išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su „Brighton“ vienuolike.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 25 minutę. „Miestiečius“ į priekį išvedė Philas Fodenas.

31 minutę „Brighton“ ekipai pavyko pasiūsti kamuolį į vartus, tačiau Kaoru Mitoma'os įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros. Visgi po 7 minučių „žuvėdros“ dar kartą sugebėjo pasižymėti ir šį kart Julio Enciso tikslus smūgis tapo išlyginamuoju šio mačo įvarčiu.

Besibaigiant pirmąjam kėliniui šeimininkų puolėjas Danny Welbeckas nuginklavo oponentų vartininką, tačiau tą padarė iš nuošalės pozicijos ir jo tikslus smūgis buvo atšauktas dėl nuošalės.

Pepo Guardiolos auklėtiniai antroje susitikimo pusėje atrodė kiek silpniau už savo oponentus. Visgi pastarųjų puolėjui Erlingui Haalandui pavyko prieš rungtynių eigą pelnyti įvartį, kuris vėl gi buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Šis rezultatas garantuoja „Brighton“ ekipai šeštąją vietą turnyrinėje lentelėje ir dalyvavimą kito sezono Europos lygoje.