„Brighton“ pristatė Joao Pedro ir Milnerį © Reuters nuotr.

„Brighton“ pristatė du naujokus.

Apie Joao Pedro įsigijimą „žuvėdros“ kiek anksčiau pranešė, tačiau šiandien jis buvo pristatytas socialiniuose tinkluose. „Watford“ puolėją Europos duris pravėręs klubas įsigijo už rekordinę sumą – už 34,2 mln. eurų.

„Brighton“ paskelbė, kad po liepos 1 dienos komandą papildys ir Jamesas Milneris.

Veteranas „Liverpool“ komandą paliko kaip laisvasis agentas po 8 metų. 

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...