„Bundesliga“: „Bayern“ pervažiavo „Hoffenheim“, BVB sugrįžo į pergalių kelią © Pool via REUTERS nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse dar vieną lengvą pergalę iškovojo „Bayern“ ekipa.

H. Flicko auklėtiniai namuose 4:1 susidorojo su „Hoffenheim“ futbolininkais ir iškovojo ketvirtąją iš eilės pergalę.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 32-ąją minutę po J. Boatengo įvarčio.

Rezultatą 43-ąją minutę  padvigubino T. Mulleris.

Svečiai prieš rungtynių pertrauką sušvelnino rezultatą, o įvarčio autoriumi tapo A. Kramaričius ir rezultatas tapo 2:1.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ir toliau spaudė varžovus, o 57-ąją minutę R. Lewandowskis pridėjo dar vieną įvartį.

63-ąją minutę ketvirtąjį ekipos įvartį pridėjo S. Gnarbi.

Bayern“ persvara galėjo būti dar didesnė, tačiau 71-ąją minutę po VAR peržiūros B. Pavardo įvartis nebuvo įskaitytas.

Kitose rungtynėse po trijų iš eilės nesėkmių pergalę iškovojo Dortmundo „Borussia“, kuri namuose 3:1 palaužė „Augsburg“ ekipą.

Pirmieji į priekį 10-ąją minutę išsiveržė svečiai po A. Hahno įvarčio.

21-ąją minutę rezultato nepavyko išlyginti E. Haalandui, kuris nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Vis tik, 26-ąją minutę rezultatą išlygino T. Delaney, kuris po M. Reuso perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus.

63-ąją minutę J. Sancho įvartis išvedė šeimininkus į priekį 2:1.

75-ąją minutę F. Uduokhai pasiuntė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 3:1.

„Eintracht“ 2:1 „Hertha“

„Union“ 1:1 „Monchengladbach“

Werder Bremen“ 2:1 „Schalke“