"Bundesliga": "Borussia" ir "Leipzig" pranoko savo varžovus (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 17-ojo turo rungtynės.

16 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Dortmundo "Borussia" išvykoje susikovė su Brėmeno "Werder". "Geltonai juodi" tik po atkaklios kovos palaužė aikštės šeimininkus.

Jau 5-ąją minutę Andre Schurrle išvedė svečius į priekį. Be to, 39-ąją minutę "Werder" liko žaisti dešimtyje, tačiau tai nesutrukdė 59-ąją minutę šeimininkams pasiekė išlyginamojo įvarčio.

Dešimtyje žaidę "Werder" futbolininkai bandė pakovoti dėl pergalės, tačiau 71-ąją minutę Lukaszas Piszczekas pelnė pergalingą įvartį.

"Borussia" savo sąskaitoje turi 30 taškų ir nuo lyderių iš Miuncheno atsilieka 12 taškų skirtumu.

Kitose rungtynėse svarbią pergalę kovoje dėl pirmos vietos su "Bayern" iškovojo "Leipzig". Lygos naujokai rezultatu 3-0 pranoko Frankfurto "Eintracht" ir nuo bavarų išlaiko trijų taškų atsilikimą.

Dar kitos dvikovos baigėsi "Hoffenheim", "Schalke" ir "Wolfsburg" klubų pergalėmis, o "Darmstadt" ir "Gladbach Borussia" pasidalino po tašką.

"Werder" 1 - 2 "Borussia"

"Leipzig" 3 - 0 "Eintracht"

"Darmstadt" 0 - 0 "Gladbach"

"Augsburg" 0 - 2 "Hoffenheim"

"Schalke" 1 - 0 "Ingolstadt"

"Wolfsburg" 1 - 0 "Hamburger"