"Bundesliga": "Borussia" namuose susitvarkė su "Freiburg" ekipa (VIDEO)

Penktadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse prasidėjo 5-asis turas.

Pirmoji dvikova įvyko "Signal Iduna Park" stadione, kuriame susigrūmė Dortmundo "Borussia" prieš "Freiburg". "Geltonai juodi" rezultatu 3-1 pranoko varžovus.

Pirmasis įvartis krito pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai po po puikaus Ousmane Dembele perdavimo pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo sėkmingai - 53-ąją minutę pranašumą iki dviejų įvarčių padidino lenkas Lukaszas Piszczekas, tačiau 60-ąją minutę rezultatą sušvelnino Maximilianas Philippas.

"Freiburg" dar bandė pakovoti dėl taško, tačiau jų viltys sugriuvo 91-ąją minutę po puikaus Raphaelio Guerreiro įvarčio.

"Borussia" po pergalės pakilo į antrąją vietą, tačiau juos pavyti ar net aplenkti po šio turo gali vis dar trys komandos.

"Borussia" 3 - 1 "Freiburg"
45' [1 - 0] P. Aubameyang
53' [2 - 0] L. Piszczek
60' [2 - 1] M. Philipp
90+1' [3 - 1] R. Guerreiro

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9759969" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>