"Bundesliga": "Hoffenheim" po atkaklios kovos palaužė "Eintracht" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos pirmosios 15-ojo turo rungtynės.

Penktadienį vakare "Hoffenheim" futbolininkai savo aikštėje priėmė Frankfurto "Eintracht" vienuolikę. "Hoffenheim" po atkaklios kovos rezultatu 3-2 palaužė svečius.

43-ąją minutę Kevinas Vollandas išvedė šeimininkus į priekį, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Stefanas Aigneris. 65-ąją minutę "Hoffenheim" po Adamo Szalai įvarčio ir vėl įsiveržė į priekį, bet ilgai nepirmavo.

77-ąją minutę Haris Seferovičius tiksliu smūgiu atgaivino intrigą šiame susitikime. Vis dėlto, rungtynių pabaigoje "Eintracht" klubui susiklostė nesėkmingas scenarijus - 87-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė "Hoffenheim" saugas Roberto Firmino.

Vokietijos čempionate "Hoffenheim" su 23 taškais užima septintąją poziciją, o "Eintracht" yra viena vieta žemiau.

"Hoffenheim" 3 - 2 "Eintracht"

43' [1 - 0] K.Volland

58' [1 - 1] S.Aigner

65' [2 - 1] A.Szalai

77' [2 - 2] H.Seferovič

87' [3 - 2] R.Firmino

<script type="text/javascript" charset="utf-8" src="//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js" data-width="500" data-height="323" data-config="http://config.playwire.com/16240/videos/v2/3165906/player.json" data-publisher-id="16240" data-video-id="3165906"></script>