"Bundesliga": "Leipzig" nukovė "Hertha" ir sugrįžo į pirmąją vietą (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 15-ojo turo rungtynės.

Šį sezoną puikius rezultatus demonstruojanti "Leipzig" ekipa namuose susigrūmė su pirmajame ketvirtuke taip pat žygiuojančia Berlyno "Hertha". Lygos naujokai rezultatu 2-0 nugalėjo sostinės komandą ir sugrįžo į pirmąją vietą.

40-ąją minutę "Leipzig" į priekį išvedė Timo Werneris, o pergalę garantavęs įvartis krito 62-ąją susitikimo minutę, pasižymėjus gynėjui Willi Orbanui.

Pirmąjį pralaimėjimą praėjusiame ture patyręs "Leipzig" klubas vėl bent laikinam susigrąžino lyderio poziciją. Ją rytoj bandys atimti Miuncheno "Bayern", kurie turi 3 taškais mažiau, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio pergalės atveju būtų pirmi.

Dar kitos dvikovos baigėsi "Mainz", "Wolfsburg", "Augsburg" pergalėmis bei "Schalke" - "Freiburg", Brėmeno "Werder" - "Koln" lygiosiomis.

"Leizpig" 2 - 0 "Hertha"

"Schalke" 1 - 1 "Freiburg"

"Mainz" 3 - 1 "Hamburger"

"Augsburg" 1 - 0 "Gladbach Borussia"

"Werder" 1 - 1 "Koln"

"Wolfsburg" 1 - 0 "Eintracht"