Bundesliga: Leverkuzeno "Bayer" nokautuotas © Eurofootball.lt
Šeštadienį vyko septynerios Bundesligos 6 turo rungtynės, kuriose didelių netikėtumų užfiksuota nebuvo. Principinėje turo dvikovoje "%c00027" savo aikštėje 3-0 sutriuškino UEFA Čempionų lygoje dalyvaujantį Leverkuzeno "%c00008" klubą.

"%c00027" 3 - 0 "%c00008"
12' [1 - 0] %p00276
42' [2 - 0] %p02439
90' [3 - 0] %p00279 (11m.)

Štutgarto futbolininkai savo "Gotlieb Daimler" stadione susirinkusią 35 tūkstančių žiūrovių armiją pradžiugino jau 12 minutę. Po Aleksandro Hlebo (%p00282) smūgiuoto baudos smūgio nesėkmingai sužaidė "Bayer" vartininkas Jorgas Buttas (%p00315) ir kamuolį į vartus pasiuntė Philippas Lahmas. Prieš pat pertrauką skirtumą padvigubino Martinas Stranzlas.

Pačioje rungtynių pabaigoje baudos aikštelėje prieš A.Hlebą prasižengė Andrejus Voroninas (%p01565), ir 11 metrų baudinį realizavo Silvio Meissneris.

"%c00011" 2 - 1 "%c00014"
13' [1 - 0] %p02483
82' [1 - 1] %p01818
90' [2 - 1] %p02484

Šiose rungtynėse, po puikaus bulgaro Martino Petrovo smūgiuoto baudos smūgio, 13 minutę į priekį išsiveržė "Wolfsburgo" futbolininkai ir pirmavo iki pat 82 minutęs, kai rezultatą išlygino Carstenas Janckeris. Atrodė, kad rungtynės taip ir pasibaigs, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje Thomą Ernstą (%p00039) puikiu smūgiu nuginklavo argentinietis puolėjas Diego Klimowičius. Po šio mačo "Wolfsburgo" komanda turi 15 taškų ir pirmauja Bundeslygoje.

"%c00010" 1 - 4 "%c00016"
54' [0 - 1] %p00086
68' [1 - 1] %p00041
70' [1 - 2] %p00066
88' [1 - 3] %p00066
89' [1 - 4] %p00066

Šios rungtynės tapo tikru Miroslavo Kloses benefisu, kuris pelnė hat-tricką. Po Timo Borowski įvarčio Brėmeno futbolininkai pirmavo 1-0, tačiau neilgam - jau po 14 minučių rezultatą išlygino Aleksanderis Knavsas. O tada ir prasidėjo Miroslavo Kloses šou - jau po dviejų miučių jis persvėrė rezultatą, o paskutinius taškus sudėjo 88 ir 89 minutėmis.

"%c00001" 3 - 1 "%c00013"
3' [0 - 1] %p00101
19' [1 - 1] %p00036
45' [2 - 1] %p01242
72' [3 - 1] %p00027

Winfriedas Sanou jau 3 rungtynių minutę "atsuko" šaltą dušą ir sudrebino visą Olimpinį stadioną, tačiau tolesnė įvykių eiga buvo ne "Freiburg" pusėje. Jau 13 minutę rezultatą išlygino Olandijos rinktinės puolėjas Roy'us Makaay'us, kuris dalyvavo ir įmušant antrąjį įvartį. Jau prieš pat pirmo kėlinio pabaigą jis atidavė puikų perdavimą Torstenui Fringsui ir šiam nebeliko nieko kito, kaip tik įmušti įvartį. Miuncheno klubo pergalę užtvirtino taiklus Michaelio Ballacko smūgis 72 minutę.

Turnyrinė lentelė

"%c00088" 1 - 0 "%c00015"
83' [1 - 0] %p00400

"%c00103" 2 - 2 "%c00101"
18' [1 - 0] %p00338
30' [2 - 0] %p00338
52' [2 - 1] %p01332
59' [2 - 2] %p01332

"%c00208" 1 - 2 "%c00210"
18' [0 - 1] Fatmir Vata
64' [0 - 2] Patrick Owomoyela
76' [1 - 2] Stefan Kiessling

Šiandien bus žaidžiamos dar dvejos likusios rungtynės: "%c00024" susitiks su "%c00105", o "%c00209" priims Dortmundo "%c00100". Tiesioginius šių rungtynių rezultatus galite stebėti čia>>>.