"Bundesliga" starte - netikėtos "Bayern" ir "Hertha" ekipų lygiosios

Penktadienį startavo naujasis Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių sezonas.

Pirmosiose rungtynėse šalies čempionai Miuncheno "Bayern" namuose kiek netikėtai tik lygiosiomis 2:2 sužaidė su Berlyno "Hertha".

Šeimininkai aktyviau pradėjo rungtynes ir 24-ąją minutę išsiveržė į priekį po Roberto Lewandowskio įvarčio.

Tiesa, persvara "Bayern" džiaugėsi neilgai. Jau 36-ąją minutę Dodi Lukebakio smūgiuotas kamuolys rikošetu nuo komandos draugo Vedado Ibiševičiaus nugaros įskriejo į Manuelio Neurio ginamus vartus ir rezultatas tapo lygus - 1:1.

Vos po poros minučių "Hertha" sudavė dar vieną smūgį Vokietijos čempionams - prieš vartus vienas iššokęs Marko Grujičius persvėrė rungtynių rezultatą.

Miuncheno ekipa rezultatą išlyginti sugebėjo 60-ąją susitikimo minutę, kuomet su VAR pagalba skirtą 11 metrų baudinį realizavo tas pats R. Lewandowskis.

Per liksuį laiką nė viena komanda pasižymėti nesugebėjo ir sezoną pradėjo pasidalindamos po tašką.