Bundesligoje - rezultatyvi "Bochum" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį nesėkmių seriją įspūdingu laimėjimu nutraukė "Bochum" klubas, rezultatyviame mače 5-3 įveikęs "Wolfsburg" bei išsikapstęs iš pavojingos zonos. Tuo tarpu "Duisburg" ekipa pralaimėjo prieš "Karlsruher" bei liko tarp trijų silpniausių lygos komandų.

Dviejų į aukščiausiąją lygą sugrįžusių komandų mače lemtingu tapo vienintelis įvartis, pelnytas sužaidus apie pusvalandį, kai po Tamaso Hajnalo baudos smūgio kamuolį į vartus galva nukreipė "Karlsruher" kapitonas M. Eggimannas. Mačo pabaigoje nugalėtojai turėjo teisę mušti vienuolikos metrų baudinį, tačiau Edmondas Kapplani nepasinaudojo proga padvigubinti persvarą. Po dvylikos turų "Karlsruher" užima ketvirtąją vietą ir toliau išlieka didžiausia sezono staigmena.

Bochume vykusiame mače viskas buvo beveik aišku pasibaigus pirmąjam kėliniui, po kurio "Bochum" jau pirmavo 4-0. Po pertraukos "Vilkams" pavyko kiek sušvelninti rezultatą, tačiau povojingai priartėti "Bochum" klubas varžovams neleido.

Šis įspūdingas laimėjimas nutraukė aštuonių nelaimėtų "Bochum" mačų seriją, o "Wolfsburg" ekipa iki tol buvo nepralaimėjusi šešis susitikimus iš eilės.

Statistika

"%c00342" 1 - 0 "%c00258"
29' [1 - 0] Mario Eggimann

86' Björn Schlicke ("Duisburg") pašalintas iš aikštės

"%c00010" 5 - 3 "%c00011"
4' [1 - 0] Stanislav Sestak
19' [2 - 0] Marcel Maltritz (11 m.)
42' [3 - 0] Danny Fuchs
44' [4 - 0] Stanislav Sestak
49' [4 - 1] Marcel Schäfer
56' [4 - 2] Grafite
63' [5 - 2] Joel Epalle
73' [5 - 3] Grafite