Bundesligoje šeimininkai neišlaikė persvaros © Eurofootball.lt
Sekmadienį Vokietijos futbolo čempionate buvo sužaistos dvejos paskutinės 2-ojo turo rungtynės. Jose aikščių šeimininkai pirmavo prieš varžovų komandas, tačiau savo persvaros neišlaikė ir rungtynes baigė lygiosiomis.

Mače su Frankfurto „Eintracht“ „Koln“ ekipa pirmoji pasiekė įvartį ir turėjo puikų šansą tuoj pat padvigubinti persvarą, tačiau Roda Antaras nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio – kamuolį atrėmė vartininkas, nukreipęs jį į virpstą.

Kai atrodė, kad šeimininkai švęs pergalę, savo žodį tarė Martinas Feninas. Čekijos rinktinės puolėjas įmušė galva ir išplėšė lygiąsias.

Tuo tarpu „Wolfsburg“ svečiuose mače su „Bochum“ panaikino dviejų įvarčių deficitą. Šeimininkus į priekį 12 min. išvedė Stanislavas Sestakas, vėliau dviejų gerų progų neišnaudojo Paulas Freieris. Iš karto po pertraukos Christophas Dubrowskis tiksliu smūgiu galva padvigubino skirtumą. Tačiau netrukus Ricardo Costa laimėjo grumtynes vartininko aikštelėje ir sušvelnino skirtumą. „Wolfsburg“ toliau atakavo ir rezultatą išlygino po keitimo aikštėje pasirodęs Mahiras Saglikas.

Bundesligoje po dviejų turų pirmauja 6 taškus surinkęs naujokas „Hoffenheim“ klubas. Jis lenkia po 4 tšk. sukaupusias „Schalke“, „Hertha“, „Borussia D.“, „Wolfsburg“ ir „Hamburger“ ekipas.

Statistika:

„Koln“ 1 – 1 „Eintracht“
33‘ [1 – 0] Milivoje Novakovič
81‘ [1 – 1] Martin Fenin

39‘ Roda Antar („Koln“) neįmušė 11 metrų baudinio

„Bochum“ 2 – 2 „Wolfsburg“
12‘ [1 – 0] Stanislav Sestak
50‘ [2 – 0] Christoph Dabrowski
52‘ [2 – 1] Ricardo Costa
69‘ [2 – 2] Mahir Saglik

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...