Bundeslygoje atsitiesęs „Bayern“ sutriuškino autsaiderius © AFP nuotr.

Miuncheno „Bayern“ iškovojo 3 taškus ir šiek tiek sumažino atsilikimą nuo Lėverkuzeno „Bayer“ klubo.

Šeštadienį „bavarai“ 5:2 išvykoje palaužė Bundeslygos autsaiderius „Darmstadt“ ekipą.

Rungtynių pradžia nebuvo pati lengviausia. 28-ąją minutę Timas Skarke išvedė šeimininkus į priekį.

Visgi 36-ąją minutę rezultatą lygino Jamalas Musiala, o prieš kėlinio galą rezultatą persvėrė Harry Kane'as.

64-ąją minutę Musiala padvigubino „Bayern“ persvarą nuostabiu įvarčiu. Už 10 minučių pergalę įtvirtino Serge'o Gnabry įvartis, o vėliau pasižymėjo ir Mathysas Telas. Tiesa, šeimininkų gretose rezultatą dar sugebėjo sušvelninti Oscaras Vilhelmssonas.

Kitose rungtynėse „Mainz“ iškovojo labai svarbią pergalę prieš „Bochum“, kovojant dėl išlikimo Bundeslygoje. Tarp šių komandų skirtumas turnyrinėje lentelėje aptirpo iki 6 taškų.

„Koln“ 1:5 „RB Leipzig“

„Wolfsburg“ 1:3 „Augsburg“

Berlyno „Union“ 2:1 „Werder“

„Heidenheim“ 1:1 „M'Gladbach“