Bundeslygos lyderiai apmaudžiai nesugebėjo nuskinti pergalių vietiniame fronte © REUTERS nuotr.

Šeštadienį vykusiose Bundeslygos rungtynėse Miuncheno „Bayern“ namuose rezultatu 1:1 sužaidė su „Hoffenheim“ futbolininkais.

Pirmasis mačo įvartis krito 17 minutę, kuomet šeimininkus į priekį išvedė Benjaminas Pavardas.

Visgi „Hoffenheim“ nepalūžo ir 71 minutę pribloškė Thomaso Tuchelio auklėtinius pelnydami išlyginamąjį įvartį. Kamuolį į vartus pasiuntė Andrejus Kramaričius.

Vos už keletos minučių „Bayern“ sugebėjo nuginkluoti oponentų vartininką. Deja Benjamino Pavardo taiklus smūgis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Savo ruožtu antroje čempionato pozicijoje esantys „Borussia“ futbolininkai nesugebėjo pasinaudoti bavarų dovanėle. Pergalės atveju Dortmundo „Borussia“ galėjo taškais susilyginti su čempionato lyderiais, tačiau itin apmaudžiai paleido pergalę iš savo rankų ir rezultatu 3:3 sužaidė su „Stuttgart“.

„Geltonieji“ pasibaigus pirmąm kėliniui susikrovė 2 įvarčių pranašumą, kai šeimininkus nubaudė atitinkamai 26 ir 33 minutėmis pasižymėję Sebastianas Halleras ir Donyellas Malenas.

Negana to, „Stuttgart“ ekipos gynėjui Konstantinui Mavropanosui 39 minutę buvo parodyta antra geltona kortelė ir šeimininkai likusį susitikimo laiką žaidė mažumoje.

Tačiau tai nesutrugdė jiems magiškai išsikapstyti šiame mače. 78 ir 84 minutę įvarčius pelnė Tanguy Coulibaly, bei Josha Vagnonmanas ir rezultatas tapo 2:2.

„Borussia“ sugebėjo pridėto laiko metu 5mu6ti trečiąjį savo įvartį Giovanni Reyna 90+3 minutę įvarčio. Visgi „Stuttgart“ tarė paskutinį žodį šiame susitikime ir 90+7 minutę po Silaso pelnyto įvarčio išplėšė dramątiškas lygiąsias.

Šie rezultatai lemia, kad „Bayern“ vis dar išlieka čempionato lyderiais, dviem taškais lenkdami Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.