"Burnley" atėmė taškus iš "Premier" lygos lyderių, "Leicester" priartėjo prie iškritimo ribos (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse sužaistos dar dvejos 25-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata 15 valandą 30 minučių Lietuvos laiku įvyko "Turf Moor" stadione, kur "Burnley" susigrūmė su turnyrinės lentelės lyderiais Londono "Chelsea" futbolininkais. Antonio Conte auklėtiniai galingai pradėjo rungtynes, tačiau šeimininkai sugebėjo atimti taškus iš lyderių - lygiosios rezultatu 1-1.

"Mėlynieji" rungtynes pradėjo itin agresyviai - svečiai iš sostinės aktyviai veržėsi link varžovų baudos aikštelės ir kūrė pavojingas progas. Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė - 7-ąją minutę Pedro tiksliu smūgiu išvedė svečių komandą į priekį.

Po įvarčio "Chelsea" ir toliau demonstravo aktyvų žaidimą, tačiau 24-ąją susitikimo minutę rezultatas tapo lygus, kai puikų baudos smūgį realizavo saugas Robbie Brady.

Antrajame kėlinyje "Burnley" beveik visą laiką praleido savo baudos aikštelėje, o "Chelsea" megino pralaužti sutankintą varžovų gynybą.

A. Conte auklėtiniai visą laiką buvo su kamuoliu, tačiau sukurti pavojingų progų "Premier" lygos lyderiams antrojo rungtynių pusėje taip ir nepavyko, o "Burnley" galėjo džiaugtis lygiosiomis.

Nepaisant lygiųjų, "Chelsea" nuo antroje vietoje esančios Londono "Tottenham" padidino pranašumą iki 10 taškų. Vis dėlto "Man City" rytoj turės galimybę sumažinti atsilikimą iki aštuonių.

Paskutinėje vakaro dvikovoje susitiko dvi turnyrinės lentelės apačios komandos - "Swansea" namuose priėmė "Leicester City". Anglijos čempionai pasiekė tragišką sezono stadiją - po pralaimėjimo "lapės" atsidūrė ties iškritimo zona.

"Swansea" į pergalę atvedė Alfie Mawsono ir Martino Olssono įvarčiai, o "gulbės" įsirašė trečiąją pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes.

"Leicester" šiuo metu demonstruoja prasčiausią sportinę formą iš visų "Premier" lygos ekipų - penki pralaimėjimai iš eilės. Claudio Ranieri auklėtiniai savo sąskaitoje turi 21 tašką ir nuo 18-os vietos juos skiria vos vienas taškas.

"Burnley" 1 - 1 "Chelsea"
7' [0 - 1] Pedro
24' [1 - 1] R. Brady

"Swansea" 2 - 0 "Leicester"
36' [1 - 0] A. Mawson
45+2' [2 - 0] M. Olasson