BVB ir "RB Leipzig" baigė kovą dėl Vokietijos taurės

Antradienį startavo Vokietijos taurės aštuntfinalio etapas, kuriame užfiksuoti keli netikėti rezultatai.

Kovą dėl trofėjaus baigė Dortmundo "Borussia", kuri išvykoje rezultatu 2:3 nusileido "Werder" futbolininkams.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 16-ąją minutę, kai prie nuo vartininko atšokusio kamuolio pirmasis suskubo Davie Selke.

30-ąją minutę Leonardo Bittencourtas sukūrė tikrą futbolo šedevrą ir nuostabiu smūgiu į viršutinį vartų kampą padvigubino savo "Werder" pranašumą.

BVB strategas Lucienas Favre antrojo kėlinio pradžioje į aikštę išleido nuostabią sportinę formą demonstruojantį Erlingą Haalandą, kuris 67-ąją minutę sušvelnino svečių atsilikimą.

"Werder" futbolininkai nepasiemtė ir jau 70-ąją minutę savo komandai dviejų įvarčių pranašumą sugrąžino Milotas Rashica.

78-ąją minutę stadione susirinkę žiūrovai galėjo mėgautis dar vienu nuostabaus grožio įvarčiu, kurį pelnė Giovanni Reyna, sušvelninęs svečių atsilikimą.

Dortmundo ekipa mačo pabaigoje turėjo net keletą puikių progų išplėšti pratęsimą, tačiau to padaryti nesugebėjo ir "Werder" žengė į turnyro ketvirtfinalį.

Pasirodymą Vokietijos taurės turnyre baigė ir "RB Leipzig" ekipa, kuri išvykoje 1:3 nusileido "Eintracht" futbolininkams.

Andre Silva 17-ąją minutę sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį ir išvedė šeimininkus į priekį. Tai buvo vienintelis įvartis pirmoje mačo dalyje.

"EIntracht" savo pranašumą padvigubino 51-ąją minutę, kuomet puikios kontratakos smaigalyje atsidūrė Filipas Kostičius.

"RB Leipzig" naujokas Dani Olmo 69-ąją minutę sušvelnino savo komandos atsilikimą, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką "Eintracht" pergalę įtvirtino dublį pelnęs F. Kostičius.

"Schalke" 3:2 "Hertha"

"Kaiserslautern" 2:5 "Dusseldorf"