BVB prarado du taškus rungtynių pabaigoje, "Bayern" iškovojo antrą pergalę iš eilės

"Bundesliga" rungtynėse Dortmunde susitiko vietos "Borussia" bei svečiai iš Berlyno "Hertha".

Čempionato lyderiai praėjus pusvalandžiui įsiveržė į priekį po J. Sancho taiklaus smūgio. Tiesa, persvara jie ilgai nesidžiaugė - pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino S. Kalou.

Antrąjį kėlinį stipriau pradėję šeimininkai po antrojo J. Sancho įvarčio įsiveržė į priekį ir bandė didinti savo persvarą. Rungtynių pabaigoje buvo paskirtas baudinys į "Borussia" vartus, taikliai smūgiavo S. Kalou. Galutinis rezultatas 2:2.

Tuo tarpu praėjusio sezono čempionai "Bayern" išvykoje išbandė jėgas su "Mainz" ekipa. Bavarijos futbolininkai šventė pergalę 2:1. Po taiklų smūgį fiksavo L. Goretzka bei T. Alcantara. Šeimininkų gretose pasižymėjo J-P. Boetius.

"Dusseldorf" 0 - 3  "Wolfsburg"
"Hannover" 1 - 2 "Augsburg"