C grupė: Egipto ir Nigerijos rinktinių pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Angoloje vyksiančiame Afrikos Nacijų taurės turnyre antrojo turo mačus žaidė C grupės komandos. Pergales pavyko iškovoti čempionų titulą ginančiam Egiptui bei Nigerijos rinktinei.

Pergalė rezultatu 2-0 prieš Mozambiką atvėrė Egiptui kelialapį į kitą turnyro etapą. Įvarčius šiame pergalingame mače mušė į savus vartus kamuolį pasiuntęs Dario Kahnas bei 81-ąją minutę pasižymėjęs egiptietis Mohamedas Nagy Gado.

Kitame grupės susitikime labai reikalingą pergalę iškovojo Nigerija, rezultatu 1-0 įveikusi Beniną. Vienintelį įvartį mače iš 11 metrų baudinio besibaigiant pirmajam kėliniui pelnė puolėjas Yakubu.

Po dviejų turų grupėje pirmauja Egiptas, kurio sąskaitoje yra 6 taškai, Nigerija turi 3 taškus, o Benino ir Mozambiko kišenėje - po vieną tašką.