C. Nkunku įvartis atnėšė „Leipzig“ ekipai pergalę prieš „Hoffenheim“ © IMAGO/Picture Point LE nuotr.

Šeštadienio popietę vykusiose Bundeslygos rungtynėse „Leipzig“ namuose rezultatu 1:0 įveikė „Hoffenheim“ futbolininkus.

„Leipzig“ futbolininkai pirmame kėlinyje atrodė pozityviai ir susikūrė keletą itin pavojingų progų. Vieną iš jų jiems pavyko išnaudoti 28 minutę, kai po Emilio Forsbergo rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Christopheris Nkunku.

Likusioje mačo eigoje ir toliau užtikrinčiau atrodė šeimininkai, kurie sugebėjo išlaikyti pergalingą rezultatą.

Po šio susitikimo „Leipzig“ rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o juos nuo atitinkamai trečioje ir ketvirtoje vietoje esančių „Union“, bei „Freiburg“ futbolininkų skiria du taškai.