Vyriau siasis Londono "%c00042" klubo treneris yra kaip niekad arti to, kad palikti savo postą. Šįsyk to priežastimi tapo ne jo vadovaujamos komandos žaidimas, o išsireiškimai, kuriuos jis leido sau panaudoti ispanų spaudoje.

Čempionų lygos pusfinalio tarp Londono "Chelsea" ir "%c00036" išvakarėse, ispanų dienraštis "Marca" išspausdino Londono klubo vyriausiojo stratego interviu, kuriame šis pakankamai nepagarbiai atsiliepia apie "Chelsea" savininką Romaną Abramovičių.

"Nuo pat pirmos buvimo klube dienos Abramovičius norėjo mane atleisti. Jis dėl kažkokių tai priežasčių trenerio poste norėjo matyti Sveną Goraną Erikssoną, su kuriuo praeitą vasarą buvo net susitikęs. Bet Erikssonas pasakė, kad negali palikti rinktinės, ir, kitą dieną, Abramovičius susitiko jau su manimi ir pasakė man kažką panašaus į: "OK, tu neblogai pasidarbavai per praėjusius metus. Tęsk tokioje pačioje nuotaikoje"", - ispanų žurnalistams skundėsi 52-jų metų italas.

Anot Ranieri, "Chelsea" savininko nemeilė jam yra tiek didelė, kad jis savo pareigų neišlaikys net jei laimės Čempionų lygą: "Turiu tokį jausmą, kad jis jau yra pakabinęs savo kardo ašmenis virš mano galvos, ir mano atsistatydinimas jau yra nuspręstas".

Bet pačius aštriausius žodžius, skirtus "misteriui Čelski" Ranieri pasako interviu pabaigoje: "Abramovičius visiškai nieko nesupranta futbole. Absoliutus nulis. Jei jis nors ką suvoktu jame, tuomet tikriausiai būtų sugebėjęs įvertinti tai, ką komada pasiekė man vadovaujant ir prieš ateinant jam. Mes juk neturėjome nei šiandieninių išteklių, nei tokios galingos sudėties", sako Ranieri, kurio komanda gavo teisę varžytis Čempionų lygoje, užimdama ketvirtąją vietą praėjusių metų Anglijos čempionate.

Dar vienas interviu fragmentas: "Abramovičius, silpnai suprasdamas futbolą, mano, kad jei jis skiria lėšų žvaigždėms, tai jos iš karto duos rezultatą. Jis net nesupranta, kiek darbo man kainavo pasiekti tai, kad tiek skirtingi futbolininkai, įsigyti šią vasarą, atrodytų kaip viena komanda. Abramovičius gi manė, kad jei mes nusipirksime vieną, o vėliau dar vieną - iš karto tapsime neįveikiamais. Taip nebūna.".

Jei viskas, kas atspausdinta "Marca" dienraštyje yra tiesa, o ne ispanų žurnalistų išmislas, kurie nori susilpninti "Chelsea" - pagrindinį "%c00089" konkurentą kovoje už prestižiškiausią klubinio futbolo apdovanojimą - tai, yra manoma, Ranieri tikrai neilgai išliks vyriausiojo komandos trenerio pareigose.

Šiaip, Ranieri įpėdinio paieškos darbai jau vykdomi. Antradienį jau anglų dienraštis "Mirror" atspausdino informaciją apie tai, kad Abramovičiaus atstovai pradėjo derybas su "%c00049" vyriausiuoju treneriu Davidu O'Leary. Abramovičiui labai patiko, kaip "Villa" atrodė dviejose šio sezono rungtynėse prieš "Chelsea". Kaip kitas pakankamai tikėtinas pretendentas į Ranieri vietą yra įvardijamas "%c00109" vyriausiasis treneris Jose Maurinho, kuris iki šiol neišreiškė itin didelio noro periskraustyti į Angliją.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos