C.Ranieri ateitis "Chelsea" klube neaiški © Eurofootball.lt
"%c00042" vykdantysis direktorius P.Kenyonas nusprendė numalšinti aistras dėl komandos trenerio C.Ranieri ateities, artėjant Čempionų lygos ketvirtfinaliui.

Italo trenerio ateitis buvo garsiai komentuojama sekmadienį, kai keli laikraščiai paskelbė, kad Ranieri bus atleistas vasarą, nesvarbu kaip baigsis šis sezonas "Chelsea" - sėkmingai ar ne.

C.Ranieri paprašė P.Kenyono bei komandos savininko milijardieriaus R.Abramovičius netylėti. Klubo direktorius paklausė šio prašymo.

Pranešime spaudai P.Kenyonas rašo:
"Besitęsiantis beprecedentis Ranieri ateities spėliojimas, bei kitų trenerių siejimas su klubu tikrai nepadeda komandai artėjant labai svarbioms rungtynėms. Mes neprisidėsime prie šių spelionių atsakinėdami ir norime tik pasikartoti, kad C.Ranieri kontraktas galioja dar daugiau nei tris metus. Mes kol kas esame labai patenkinti komandos rezultatais. Antra vieta Premier lygoje, bet šansas patekti į Čempionų lygos pusfinalį yra puiku. Labai gerai, kad dirbame visi kartu ir šalia. Taip dirbdami mes galime kovoti dėl garbės aukščiausiame lygyje".

C.Ranieri ankščiau teigė:
"Aš noriu pasakyti, kad klubas turėtų patvirtinti, jog visos tos spaudos spelionės yra šlamštas. Ne man, bet žaidėjams dėl visų jų pastangų. Aš negaliu suprasti kodėl atsiranda tos spekuliacijos, kai mes esame antri Premier lygoje bei Čempionų lygos ketvirtfinalyje. Kodėl? Jie nori sugriauti ne Ranieri, bet visą sezoną. Aš manau klubo vadovai turėtų kažką daryti, kad apgintų trenerį bei žaidėjus."

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė