C. Ranieri: Donnarumma pinigų nesivaiko

Claudio Ranieri tikina, jog pinigai Gianluigi Donnarummai tikrai nėra pirmoje vietoje, bei mano, kad persikėlimas į Madrido "Real" tik parodytų jo ambicijas.

Talentingas vartininkas neseniai ištrynė savo Instagram paskyrą dėl įrašo, kuriame buvo tikinama, jog derybos dėl naujo kontrakto su "Milan" klubu visgi vyks.

Nors 18-metis aiškino, kad tai parašė kažkas, kas įsilaužė į jo paskyrą, naujų kalbų apie ateitį "rossoneri" gretose vis tiek laukiama. 

Dabartinė Donnarummos sutartis su "Milan" galioja iki 2018-ųjų, o už jį, pasak pranešimų, 50 mln. eurų jau yra pasirengęs pakloti Madrido "Real".

"Aš esu su Donnarumma bei Raiola", - Ranieri pasakojo Gazzetta dello Sport.

"Tai neturi nieko bendro su pinigais, o kalbėti apie išdavystę yra absurdiška."

"Svarbiausias dalykas šioje problemoje yra tas, jog žaidėjas pratęs sutartį tik tuomet, jeigu tikės naujai pradėtu projektu, pristatytu naujų "rossoneri" savininkų."

"Raiola jau seniai sakė, jog toks talentas kaip Donnarumma nusipelno būti didelės komandos dalimi. Ar "Milan" yra tokio lygio kaip penkios ar šešios stipriausios Europos ekipos?"

"Tai nesusiję su pinigais, nes "rossoneri" vadovų pasiūlymas yra puikus. Tai yra ambicijų, profesionalios karjeros kelio klausimas."

"Jeigu Donnarumma persikeltų į Madrido "Real", per ateinančius 10 metų jis veikiausiai laimėtų dvi ar tris Čempionų lygas, tiesa?"

"Abejoti yra normalu, tačiau jie jį kaltina esant išdaviku. Jeigu jis pasiliks, tai bus neįtikėtinas meilės "rossoneri" pasauliui įrodymas."

Donnarumma praėjusį sezoną "Serie A" pirmenybėse sužaidė visus 38 mačus.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos