C. Ronaldo atvedė "Juventus" į eilinę pergalę, dukart pirmavusi "Milan" išleido taškus iš rankų prieš "Atalanta"

„Serie A“ čempionate – Cristiano Ronaldo įsibėgėjimas. Portugalas atvedė Turino „Juventus“ į dar vieną pergalę.

Šį kartą „Juventus“ 2:0 susitvarkė su „Frosinone“ futbolininkais.

Vis dėlto Italijos čempionams teko gerokai pavargti, kol pralaužė lygos naujokų vartus. Vis dėlto 81-ąją minutę ne kas kitas, o C. Ronaldo tikslių smūgiu išvedė „Juventus“ ekipą į priekį.

Galiausiai paskutinę vinį į „Frosinone“ karstą įkalė Federico Bernardeschi, kuris antrąjį ekipos įvartį įmušė jau 94-ąją minutę.

Šiame susitikime „Juventus“ atliko net 30 smūgių, kai „Frosninoe vos tris. Turino ekipa taip pat kamuolį kontroliavo net 73% žaidimo laiko.

„Serie A“ pirmenybėse „AC Milan“ ekipa ir toliau neranda savojo žaidimo. Šį kartą madų sostinės atstovai išleido pergalę iš rankų ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Atalanta“.

„Milan“ ekipa į priekį šovė, kai antrąją minutę pasižymėjo Gonzalo Higuainas.

Vis dėlto po pertraukos Alejandro Dario Gomezas rezultatą išlygino. Nepaisant to, sužaidus valandą „Milan“ ekipą dar kartą į priekį išvedė Giacomo Bonaventura.

Vis dėlto „Atalanta“ ginklų sudėti nesiruošė ir jau per pridėtą teisėjo laiką svečiai ir vėl išlygino rezultatą, o susitikimo herojumi tapo Emiliano Rigoni.

„Frosinone“ 0:2 „Juventus“
81‘ [0-1] C. Ronaldo
90+4‘ [0-2] F. Bernardeschi

„AC Milan“ 2:2 „Atalanta“
2‘ [1-0] G. Higuain
54‘ [1-1] A. Gomez
61‘ [2-1] G. Bonaventura
90+1‘ [2-2] E. Rigoni