C. Ronaldo dublis padėjo „Juventus“ iškovoti tašką Romoje © REUTERS nuotr.

Pirmuosius taškus Serie A“ pirmenybėse prarado praėjusio sezono čempionai „Juventus“ futbolininkai, kurie svečiuose pasiekė lygiąsias 2:2.

Rungtynės vyko permainingai. Pirmieji į priekį išsiveržė „AS Roma“ futbolininkai po J. Veretouto realizuoto 11 metrų baudinio.

Vis tik jau 44-ąją rungtynių minutę Cristiano Ronaldo taip pat realizavo 11 metrų baudinį.

Pirmąją pridėto laiko minutę šeimininkus vėl į priekį išvedė J. Veretoutas.

Svečiai rezultatą išlygino tik 69-ąją minutę po puikaus C. Ronaldo smūgio galva.

Juventus“ futbolininkai rungtynes pabaigė likę dešimtyje. 62-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo A. Rabiotas, kuris šiurkščiai pažeidė taisykles.

Juventus“ sekančiose rungtynėse susitiks su „Napoli“ futbolininkais, tuo tarpu „AS Roma“ išvykoje stos į kovą prieš „Udinese“ ekipą.