C. Ronaldo įkvėptas "Juventus" eliminavo "Atletico", "Man City" sudaužė "Schalke"

UEFA Čempionų lygoje antradienį vakare buvo sužaistos dar dvejos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Po vieną bilietą į ketvirtfinalio traukinį gavo Turino "Juventus" ir "Manchester City" klubai.

Turino "Juventus" namuose po pralaimėjimo Madride siekė atsitiesti prieš "Atletico". Didžiausias "rojiblancos" ekipos siaubas nepasitraukė ir jam palikus sostinę – Cristiano Ronaldo "hat-trickas" leido atsitiesti "senajai senjorai", kuri pasiekusi pergalę rezultatu 3:0 žengė į kitą etapą.

"Juventus" ekipa pirmas rungtynes pralaimėjo rezultatu 0:2, todėl šioje dvikovoje nuo pat pradžių buvo viena misija – kuo greičiau įmušti pirmąjį įvartį. Iš esmės tai jiems ir pavyko įgyvendinti – jau 4-ąją minutę kamuolys buvo atsidūręs Jano Oblako vartų tinkle, tačiau teisėjas užfiksavo pražangą prieš vartininką ir šeimininkai liko be įvarčio.

Visgi "Juventus" po šio epizodo rankų nenuleido – italai dominavo "Atletico" aikštės pusėje ir kėlė didžiulį pavojų jų vartams. 27-ąją minutę "Juventus" galiausiai sumedžiojo savo įvartį – aukštai pašokę C. Ronaldo eilinį kartą nubaudė "Atletico" komandą.

Per pirmąjį kėlinį įvarčių daugiau nebekrito, tačiau psichologinį pranašumą įgijo Turino ekipa, kuri praktiškai taip ir neleido varžovams priartėti prie jų vartų.

Antrasis kėlinys šeimininkams prasidėjo tiesiog fantastiškai – C. Ronaldo vėl smūgiu galvo išlygino serijos rezultatą. J. Oblakas reagavo į smūgį ir iš esmės jį atrėmė, tačiau įvartis vis tiek buvo įskaitytas, nes kamuolys spėjo kirsti vartų liniją.

Po antrojo įvarčio "Juventus" žaidimo ritmas kiek krito, tačiau jiems ir nebereikėjo aklai atakuoti. "Atletico" niekaip nesugebėjo perimti rungtynių kontrolės ir antrąjį kėlinį taip pat užbaigė praktiškai be progų.

83-ąją minutę įvyko lemiamas rungtynių epizodas – Federico Bernardeschi puikiai prasiveržė kairiuoju kraštu, įbėgo į baudos aikštelę ir ten išprovokavo visiškai vaikišką Angelio Correa pražangą. Į "Atletico" vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį šaltakraujiškai realizavęs C. Ronaldo išmetė savo buvusius priešus iš Čempionų lygos turnyro.

Kitose rungtynėse įspūdingą įvarčių fiestą surengė "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniai po sunkios pirmosios dvikovos šį kartą Gelzenkircheno "Schalke" futbolininkus sutriuškino rezultatu 7:0.

"Miestiečiai" pirmąją dvikovą laimėjo rezultatu 3:2, todėl Mančesteryje dar buvo likę nebaigtų darbų. Tik pirmojo kėlinio pabaigoje žaidimą pajutę "miestiečiai" varžovams atrašė septynis įvarčius. Nugalėtojų gretose du kartus pasižymėjo Sergio Aguero, po įvartį taip pat pridėjo Sane, Sterlingas, Bernardo Silva, Fodenas ir Gabrielis Jesusas.

"Juventus" 3 - 0 "Atletico"
(Pirmas mačas: 0-2, galutinis rezultatas: 3-2)
27' [1 - 0] C. Ronaldo
48' [2 - 0] C. Ronaldo
86' [3 - 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys)

"Man City" 7 - 0 "Schalke"
(Pirmas mačas: 3-2, galutinis rezultatas: 10-2)
35' [1 - 0] S. Aguero (11 m. baudinys)
38' [2 - 0] S. Aguero
43' [3 - 0] L. Sane
56' [4 - 0] R. Sterling
71' [5 - 0] B. Silva
78' [6 - 0] P. Foden
84' [7 - 0] G. Jesus