C. Ronaldo išgelbėjo "Juventus" nuo pralaimėjimo pirmajame Italijos taurės pusfinalio mače

Ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos dar vienos Italijos taurės pusfinalio rungtynės.

"AC Milan" namuose rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su Turino "Juventus".

Visi pagrindiniai mačo įvykiai vyko antrajame kėlinyje, o 61-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Ante Rebičius.

Milano ekipos situacija komplikavosi 71-ąją minutę, kai iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Theo Hernandezas.

Pačioje mačo pabaigoje Cristiano Ronaldo smūgiuotas kamuolys baudos aikštelėje pataikė varžovui į ranką, o teisėjas po VAR peržiūros skyrė 11 metrų baudinį, kurį 91-ąją minutę sėkmingai realizavo pats portugalas.

Atsakomosios rungtynės Turine įvyks kovo 4 dieną.