C. Wilderis: "Privalome užbaigti sezoną, kad ir kiek ilgai viskas truktų"

Anglijos "Premier" lygos sezonas šiuo metu yra sustabdytas dėl koronaviruso protrūkio, tačiau planuojama pirmenybes atnaujinti balandžio pabaigoje.

Net jei to padryti nepavyks, "Sheffield United" strategas Chrisas Wilderis yra įsitikinęs, jog sezoną anksčiau ar vėliau vis tiek reikia užbaigti.

"Žaidėjai privalo palaikyti savo fizinę formą ir būti pasiruošę sezono pratęsimui. Esu įsitikinęs, kad jie save prižiūri.

Mano futbolininkai neįtikėtinai sunkiai dirbo, jog pasiektų tokį rezultatą ir žaistų "Premier" lygoje. Jie yra labai vieningi.

Pradžioje man nepatiko mintis žaisti likusias rungtynes už uždarų durų, tačiau dabar manau, jog jei tai yra vienintelis būdas užbaigti sezoną, tuomet reikės su tuo susitaikyti.

Negali būti jokių kompromisų. Mes privalome užbaigti sezoną, kad ir kiek ilgai viskas truktų.

Nepritariu idėjai nutraukti sezoną ir paskelbti nugalėtojus bei prizininkus pagal dabartinę turnyrinę lentelę, nors mūsų komandai tai tikrai nebūtų blogas pasiekimas.

"Premier" lyga yra ilgos lenktynės, kurias sudaro 38 turai. Nesvarbu, kokį dabar pranašumą turi kai kurios komandos, tai yra sportas ir jame gali nutikti visko", - bendraudamas su "Daily Mail" kalbėjo C. Wilderis.

"Sheffield Utd" "Premier" lygoje šiuo metu užima septintąją vietą, tačiau nuo penktosios atsilieka vos dviem taškais ir turi rungtynes atsargoje.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos