"Cagliari" neįtikėtinoje dramoje palaužė "Sampdoria"

Pirmadienį Italijoje sužaistos dar vienerios "Serie A" 14-ojo turo rungtynės.

Itin dramatišką pergalę namuose iškovojo "Cagliari" ekipa, kuri pačioje mačo pabaigoje rezultatu 4:3 palaužė "Sampdoria" futbolininkų pasipriešinimą.

Pirmajame kėlinyje krito vos vienas įvartis - 38-ąją minutę svečius į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs Fabio Quagliarella.

"Sampdoria" sėkmingiau pradėjo antrąjį kėlinį ir 52-ąją minutę po Gastono Ramirezo tikslaus smūgio padvigubino savo pranašumą.

69-ąją minutę šeimininkų viltis atgaivino tolimu smūgiu pasižymėjęs Radja Nainggolanas, tačiau vos po minutės svečiams dviejų įvarčių persvarą sugrąžino F. Quagliarella.

"Cagliari" futbolininkai nepalūžo ir 74-ąją minutę Joao Pedro sušvelnino savo komandos atsilikimą, o dar po poros minučių tas pats brazilas rezultatą ir išlygino.

Šeimininkai šeštąją teisėjo kompensuoto laiko minutę sugebėjo išplėšti pergalę, kai puikiu smūgiu galva įvartį pelnė Alberto Cerri.

"Cagliari" ekipa, surinkusi 28 taškus, "Serie A" pirmenybėse rikiuojasi ketvirtoje vietoje.