Naujasis Madrido "%c00003" treneris Jose Antonio Camacho spaudos konferencijoje atskleidė savo planus. Camacho, pirmadienį trenerio poste pakeitęs Carlosą Queirozą, teigė, kad Deividas Bekchamas kitamet vaidins labai svarbią rolę komandoje.

"Beckhamas yra labai svarbus "Real" žaidėjas, - kalbėjo Camacho. - Jis gali žaisti viduryje, kaip darė šiemet "Real" gretose, tačiau jis gali žaisti ir dešinėje, kur jis žaidžia Anglijos rinktinėje ir anksčiau - "Manchester United" gretose".

Tačiau naujasis ekipos treneris neatskleidė, kurioje būtent pozicijoje žais anglas: "Kiekvieną kartą tai spręsiu aš, atsižvelgdamas į aplinkybes".

Camacho taip pat teigė, kad rezultatyviausias praėjusio sezono "Real" žaidėjas brazilas Ronaldo turės labiau pasistengti, o ne tik mušti įvarčius, jei nori išlaikyti savo vietą pagrindinėje sudėtyje.

"Ronaldo turi ne tik mušti įvarčius, tačiau daug bėgioti ir kovoti be kamuolio, - teigė treneris. - Manau, kad jis supranta, ko aš iš jo reikalausiu".

Ispanas taip pat pridūrė, kad jis neketina būti labai griežtu treneriu: "Aš treniruoju komandą savaip, tačiau visada pats pirmas užsistoju savo žaidėjus. Aš niekada neinu į persirengimo kambarį su rimbu ir neketinu būti diktatoriumi".

Treneris taip pat išsikėlė sau ir ekipai svarbiausią tikslą - patekti į pagrindinį Čempionų lygos turnyrą. "Real" šių metų rugpjūtį turės nugalėti trečiajame kvalifikaciniame etape, norėdami patekti į pagrindinį grupių etapą.

Camacho kalbėjo: "Dar reikia nudirbti daug darbų iki rugpjūčio tam, kad patekti į Čempionų lygą, tačiau kol kas viskas daroma tik dėl šio tikslo".

Paklaustas apie galimus pirkinius, Camacho atsakė: "Dar per anksti kalbėti apie naujus pirkinius. Pirmiausia mums reikia pasitarti, ko reikia klubui bei nuspręsti, kurios pozicijos mums kelia daugiausiai sunkumų".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos