"%c000 28" treneris Fabio Capello leido suprasti, kad nori palikti Italijos klubą, kai baigsis jo kontraktas, kuris galioja dar metus. Kalbėdamas Ispanijos laikraščiui "El Pais" jis sakė: "Aš norėčiau turėti naujas galimybes užsienyje, ypač Anglijoje".

Prisiminus "%c00042" klubo trenerį C.Ranieri, kuris kaip skelbiama neteks savo darbo vasarą, visai realus variantas, kad jį perims F.Capello.

Be viso to "Romą", kaip ir visą Italijos futbolą krečia finansinė krizė. Vos prieš keturis mėnesius "Roma" buvo laikoma viena favoričių laimėti "Serie-A" bei UEFA taurę. Komandos žaidimas taip pat džiugino fanus, priversdamas pamiršti finansinę situaciją. Tačiau realią situaciją nusako tai, kad praeitą vasarą Italų futbolo grandai buvo vos neišmesti iš visų turnyrų dėl finansinės situacijos.

F.Capello nėra vienintelis "Roma" narys siejamas su "Chelsea". Klubo simbolis %p01797 gali taip pat palikti skęstantį klubą ir vykti į "Chelsea".
"Aš nenoriu likti mažoje Romoje, aš noriu žaisi konkurencingoje Romoje",-teigė žaidėjas. Visgi Totti kolkas yra neparduodamas, ir tik dar labiau pablogėjus finansinei situacijai, klubas gali būti priverstas parduoti savo brangiausią žmogų. Manoma, kad pats žaidėjas norėtų žaisti Ispanijoje, ir prisijungti prie žvaigždžių "Real" klube. Tą patvirtino ir jo agentas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos