"Capital One Cup": "Arsenal" ir "Everton" klubai eliminuoti, "Liverpool" triumfavo neįtikėtinoje baudinių serijoje (VIDEO)

Antradienį Anglijoje nevyko "Premier" lygos rungtynių, tačiau buvo žaidžiami "Capital One Cup" pirmojo etapo susitikimai, kuriose užfiksuota netikėtimų.

Pirmoje staigmena įvyko "Emirates" stadione, kur vietos Londono "Arsenal" rezultatu 1-2 pralaimėjo "Southampton" futbolininkams ir baigė savo žygį šiame turnyre.

Alexis Sanchezas puikiu baudos smūgiu 14-ąją minutę "kanonierius" išvedė į priekį. tačiau varžovai dar pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius ir išplėšė pergalę.

Taip pat kiek netikėtas rezulatas buvo užfiksuotas Kardife. "Swansea" savo žiūrovų akivaizdoje rezutatu 3-0 sutriuškino Liverpulio "Everton" ekipą.

Kitose rungtynėse netrūko dramos. "Liverpool" futbolininkai sužaidė lygiosiomis su "Middlesbrough", kurie lygiąsias išplėšė paskutinę pratęsimo minutę. 11 metrų baudinių serijoje pranašesni buvo Brendano Rodgerso auklėtiniai, tačiau nugalėtojai paaiškėti prireikė net 14 baudinių į abiejų vartininkų vartus.

"Arsenal" 1 - 2 "Southampton"

14' [1 - 0] A.Sanchez

20' [1 - 1] D.Tadič (11m. baudinys)

40' [1 - 2] N.Clyne

"Swansea" 3 - 0 "Everton"

28' [1 - 0] N.Dyer

64' [2 - 0] G.Sigurdsson

87' [3 - 0] M.Emmes

"Sunderland" 1 - 2 "Stoke City"

16' [1 - 0] J.Altidore

31' [1 - 1] M.Muniesa

71' [1 - 2] M.Muniesa

"Liverpool" 2 - 2 "Middlesbrough"

(11m. baudinių serija: 14-13)

10' [1 - 0] J.Rossister

62' [1 - 1] A.Reach

109' [2 - 1] Suso

120' [2 - 2] A.Bamford (11m. baudinys)

"Cardiff" 0 - 3 "Bournemouth"

"Derby" 2 - 0 "Reading"

"Leyton Orient" 0 - 1 "Sheffield United"