"Capital One Cup": "Chelsea" ir "Liverpool" žengė į ketvirtfinalį (VIDEO)

Antradienį vakare Anglijos "Capital One Cup" turnyre sužaistos penkerios aštuntfinalio rungtynės.

Londono "Chelsea" klubas išvykoje rezultatu 1-2 palaužė "Shrewsbury" futbolininkus. "Mėlynieji" antrojo kėlinio pradžioje įsiveržė į priekį, tačiau 77-ąją minutę rezultatas tapo lygus. Vis dėlto, vos po 4 minučių į savus vartus pasižymėjęs šeimininkų žaidėjas nulėmė mačo baigtį.

Kitose rungtynėse stebuklingai išsigelbėjo Brendano Rodgerso vadovaujama "Liverpool" komanda, "Anfield" stadione rezultatu 2-1 nugalėjusi "Swansea".

"Gulbės" 66-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau "raudonieji" pademonstravo charakterį. 86-ąją minutę Mario Balotelli išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį per pridėtą teisėjo laiką pelnė Dejanas Lovrenas.

Tuo tarpu "West Brom" išvykoje krito prieš "Bournemouth" vienuolikę, o "Sheffiled United" rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš "Milton Keynes Dons".

Nuostabią pergalę iškovojo ir "Derby" futbolininkai, kurie rezultatu 2-5 palaužė Londono "Fulham". Pastarieji po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 2-0, tačiau "Derby" antrajame kėlinyje surengė įvarčių šou.