„Carabao“ taurė: „Newcastle“ ekipa aštuntfinalyje palaužė „Bournemouth“ © Action Images via Reuters nuotr.

Antradienio vakarą vykusiame „Carabao“ taurės aštuntfinalio mače „Newcastle United“ namuose rezultatu 1:0 palaužė „Bournemouth“ ekipą.

„Newcastle“ turėjo iniciatyvą visų rungtynių metu, tačiau ją paversti įvarčiu sekėsi sunkiai. Pirmame kėlinyje kamuolį į vartus pasiūsti pavyko „šarkų“ puolėjui Callumui Wilsonui, tačiau jo įvartis buvo atšauktas dėl užfiksuotos nuošalės.

„Ledus pralaužti“ Eddie Howe auklėtiniams pavyko 67 minutę. Po Kevino Trippiero perdavimo iš krašto kamuolį į savus vartus pasiuntė Adamas Smithas.

„Vyšnios“ neberado savyje jėgų išlyginti rezultatą ir savo kelionę baigė „Carabao“ taurės aštuntfinalyje.