E. Cavani pasiuntė atsisveikinimo žinutę „Manchester United“ gerbėjams © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ ekipą paliekantis Edinsonas Cavani išreiškė dėkingumą klubo gerbėjams už palaikymą, kurį jie jam parodė per dvejus praleistus metus komandoje.

„Nuoširdžiai dėkoju „Manchester United“ sirgaliams ir rėmėjams“, – sakė Cavani, duodamas interviu „United“ ekipai.

„Jie man parodė didelę pagarbą nuo pat pirmos atvykimo akimirkos. Manau, kad jie labai įvertino visą sunkų darbą, kurį visada stengiausi įdėti, atiduodamas visas savo jėgas šiai komandai.“

„Esu tikrai labai dėkingas ir išeisiu iš čia su laimingu prisiminimu apie tą meilę, kurią jie man rodė ir visada demonstravo.“

„Vienas iš dalykų, kuris paliko šiek tiek kartų skonį burnoje, yra tai, kad kai turėjome labai malonų (2020/2021 m.) sezoną, tačiau negalėjome turėti sirgalių stadione.”

„Šį sezoną, kai sirgaliai grįžo į stadionus, aš nepasirodžiau taip gerai asmeniniame fronte, kaip norėčiau. Norėčiau įmušti tokius įvarčius, kokius įmušiau praėjusį sezoną, o vėliau juos dar švęsti su gerbėjais – tokius dalykus, puiku daryti puolėjui.”

„Tačiau noriu nuoširdžiai iš visos širdies padėkoti sirgaliams, nes jie man visada rodė daug meilės, o tai futbolininkui labai svarbu.”

Edinsonas Cavani per 59 rungtynes „Raudonųjų velnių“ ekipoje pelnė 19 įvarčių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos