"Celta" sutriuškino "Barcą", "Real" po sunkios kovos palaužė "Athletic" (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse trečiadienį sužaistos šešerios 5-ojo turo rungtynės.

Vigo "Celta" namuose susigrūmė su "Barcelona". Luiso Enrique auklėtiniai iki šio susitikimo nebuvo praradę nei vieno taško, tačiau "Celta" svečius iš Katalonijos nubaudė labai skaudžiai.

26-ąją minutę Duranas Nolito išvedė šeimininkus į priekį, o vos po keturių minučių dar vieną meistrišką įvartį pelnė Iago Aspasas.

Antrajame kėlinyje tas pats I.Aspasas pelnė dar vieną įvartį ir 56-ąją minutę "Celta" pirmavo rezultatu 3-0. Vis dėlto 80-ąją minutę Neymaras sušvelino atsilikimą, tačiau Johnas Guidetti 83-ąją minutę padėjo galutinį tašką.

"Celta" iš pirmos vietos išstūmė "Barcą" ir patys pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę.

Vėlesnėse rungtynėse Bilbao "Athletic" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Madrido "Real". Lietingoje ir sunkioje dvikovoje Rafaelio Benitezo auklėtiniai rezultatu 1-2 palaužė baskus.

19-ąją minutę Karimas Benzema išvedė "baltuosius" į priekį, bet baskai priešinosi ir 67-ąją minutę išlygino rezultatą, kai po puikaus komandos draugo perdavimo Sabinas galva pirmą kartą šiame sezone nuginklavo Keylorą Navasą.

Vis dėlto ilgai šiuo rezultatu baskai nesidžiaugė ir 70-ąją minutę Karimas Benzema pelnė pergalingą įvartį. "Real" taip pat į savo sąskaitą įsirašė tris taškus ir su "Celta" dalinasi 1-2 vieta.

"Celta" 4 - 1 "Barcelona"

26' [1 - 0] D.Nolito

30' [2 - 0] I.Aspas

56' [3 - 0] I.Aspas

80' [3 - 1] Neymar

83' [4 - 1] J.Guidetti

"Athletic" 1 - 2 "Real Madrid"

19' [0 - 1] K.Benzema

67' [1 - 1] Sabin

70' [1 - 2] K.Benzema

"Levante" 2 - 2 "Eibar"

"Rayo" 2 - 1 "Gijon"

"Las Palmas" 2 - 0 "Sevilla"

"Malaga" 0 - 1 "Villarreal"