"Celtic" fanas praleido Čempionų lygos rungtynes dėl kuriozinės priežasties

Glazgo "Celtic" pasirodymą Čempionų lygoje baigė garbingu pasirodymu Anglijoje.

Brendano Rodgerso auklėtiniai sužaidė 1:1 su galinga "Man City" ekipa ir dabar galės ramiai koncentruotis vietinėms pirmenybėms.

Tiesa, ne visiems į Mančesterį nuvykusiems "Celtic" fanams pavyko patekti į "Etihad" stadioną.

Miesto policija praneša, kad vienas sirgalius buvo patupdytas į areštinę dėl kuriozinės priežasties.

Galimai išgėręs škotas nusprendė, kad jį erzina policijos žirgas ir metė į jį mėsainį.

Vietos teisėsauga informuoja, kad šįkart rimtesnių traumų buvo išvengta.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...