"Celtic" herojus pratęsė kontraktą © Eurofootball.lt
Glazgo "%c00119" ekipos žaidėjas, vienas iš rungtynių tarp "Celtic" ir "%c00006" herojų, vartininkas Davidas Marshallas (David Marshall) pratęsė kontraktą su Škotijos klubu ketveriems metams.

19-mečiui vartininkui UEFA taurės aštuntfinalio rungtynėse su "Barcelona" į aikštę išeiti teko po to, kai pagrindinis ekipos vartininkas Rabas Douglasas gavo raudoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės. Po keitimo pasirodęs Marshallas puikiai saugojo vartus ir padėjo ekipai išplėšti pergalę 1-0. Vartininkas taip pat gynė savo komandos vartus ir atsakomosiose rungtynėse, kurios baigėsi 0-0 ir dėl laimėtų pirmų rungtynių į UEFA taurės ketvirtfinalį, kur susidurs su "%c00086" ekipa, pateko būtent Škotijos ekipa.

Komandos treneris Martinas O`Neillas žurnalistams teigė, kad po 0-0 lygiųjų Barselonoje, Marshallui ekipos draugai plojo atsistoję, o komandos lyderis švedas Henrikas Larssonas apie jaunąjį vartininką kalbėjo: "Man atrodo, kad jis tiesiog per jaunas, kad jaudintųsi ir suprastų kokį milžinišką darbą jis atliko. Jis žaidė įspūdingai nuo pat pirmos rungtynių minutės."
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...