Čempionai ir vicečempionai Futsal A lygos sezoną pradėjo sunkiomis pergalėmis

Sekmadienį Prienų sporto arenoje buvo sužaisti likę trys pirmojo Optibet Futsal A lygos turo susitikimai.

Pergalingai naująjį sezoną sugebėjo pradėti praėjusio sezono čempionai ir vicečempionai, o trečiose rungtynėse buvo užfiksuotos pirmosios sezono lygiosios.

Kauno „Vytis“ – Alytaus „Dainava“

Čempionų titulą ginantis Kauno „Vytis“ pirmose sezono rungtynėse savo klasę pademonstravo lygos naujokams Alytaus „Dainavai“ ir ją nugalėjo rezultatu 7:4.

Tiesa, ta pergalė nebuvo tokia lengva, kaip gali pasirodyti iš rezultato. Nors „Vyčio“ komanda pirmoji įsiveržė į priekį, bet Vytauto Lukšos ir už gimtojo miesto komandą sugrįžusio žaisti Pauliaus Sakalio įvarčiai vos per minutę leido bent jau trumpam pirmauti „Dainavos“ ekipai.

„Dainava“ pirmavo tik tris minutes, nes po tiek laiko rezultatą išlygino Lukas Sendžikas. Turbūt įspūdingiausia rungtynių minutė buvo 19-oji, kuomet buvo įmušti net trys įvarčiai, iš kurių du pelnė „Vytis“, kuris į pertrauką išėjo pirmaudamas rezultatu 4:3.

Didžiąją antrojo kėlinio dalį intriga aikštelėje dar laikėsi, tačiau pradėjus tiksėti paskutinėms penkioms rungtynių minutėms, „Vytis“ pradėjo bausti varžovus. Artūr Juchno, Andrii Solodov ir Kostiantyn Bondarenko įvarčiai leido „Vyčiui“ susikrauti keturių įvarčių persvarą, kurią pačioje pabaigoje dar sumažino „hat-tricku“ sezoną pradėjęs V.Lukša.

Jonavos „Vikingai“ – „Panevėžys-Sportidus“

Dar sunkesne pergale sezoną pradėjo vicečempionai Jonavos „Vikingai“, po atkaklios kovos tik 4:3 nugalėję „Panevėžys-Sportidus“ ekipą.

Šiose rungtynėse ilgos žvalgybos nebuvo ir komandos nelaukė atidaryti savo įvarčių sąskaitas. Pirmąjį įvartį pelnė „Vikingų“ naujokas Genaras Samsonik, kamuolį pasiuntęs varžovų vartininkui tarp kojų. Po minutės „status quo“ atstatė Simonas Juška, tiksliai užbaigęs puikius Panevėžio komandos namų darbus po standartinės situacijos.

Nepraėjo nei minutė, kuomet buvo įmuštas dar vienas įvartis. Šįkart vėl pasižymėjo Jonavos komanda, kurios žaibišką kontrataką rezultatyviai užbaigė Paulius Osauskas.

Visgi „Panevėžys-Sportidus“ nepasidavė ir sužaidus 13 minučių galingu smūgiu iš aštraus kampo įvartį pelnė S.Juška, įsirašęs dublį.

Prieš pat pertrauką „Vikingams“ pavyko trečią kartą įsiveržti į priekį. Šįkart nuostabiu baudos smūgiu pasižymėjo į Jonavą sugrįžęs žaidžiantysis treneris Jurijus Jeremejevas.

„Vikingams“ tos persvaros ilgai išlaikyti ir vėl nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje Tomas Salamanavičius gražiai išsisuko iš varžovų spąstų ir išbėgęs prieš vartus, savo proga pasinaudojo.

Tačiau „Vikingai“ šiame mače į priekį įsiveržė ir ketvirtą kartą. 32 minutę kamuolys buvo atmestas komandos naujokui Vladimirui Derendiajevui, o šis iš toli smūgiavo tiksliai.

Būtent ketvirtas kartas „Vikingams“ nemelavo ir šįkart jie vieno įvarčio persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, nors varžovai jau žaidė be vartininko ir bandė jonaviečius spausti su penkiais aikštės žaidėjais.

FA „Šiauliai“ –  Vilniaus „TurboTransfers“

Trečiose turo rungtynėse, kurios buvo žaidžiamos po „Vyčio“ ir prieš „Vikingų“ mačus, buvo užfiksuotos lygiosios. FA „Šiauliai“ ir Vilniaus „TurboTransfers“ sužaidė lygiosiomis 3:3.

Po pirmojo kėlinio FA „Šiauliai“ pirmavo 2:1, bet jau antrojo kėlinio pradžioje „TurboTransfers“ rezultatą išlygino, o jau 35 minutę pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį, bet pergalės neiškovojo, nes 38 minutę lygų rezultatą atstatė Marius Baziulis.

„Vytis“ 7:4 „Dainava“

5’ [1 : 0] Andrii Solodov

10’ [1 : 1] Vytautas Lukša

11’ [1 : 2] Paulius Sakalis

14’ [2 : 2] Lukas Sendžikas

19’ [3 : 2] Lukas Sendžikas

19‘ [4 : 2] Justinas Zagurskas

19‘ [4 : 3] Vytautas Lukša

34‘ [5 : 3] Artūr Juchno

37’ [6 : 3] Andrii Solodov

40’ [7 : 3] Kostiantyn Bondarenko

40’ [7 : 4] Vytautas Lukša

„Vikingai“ 4:3 „Panevėžys-Sportidus“

2’ [1 : 0] Genaras Samsonik

3’ [1 : 1] Simonas Juška

4’ [2 : 1] Paulius Osauskas

13’ [2 : 2] Simonas Juška

20‘ [3 : 2] Jurij Jeremejev

23‘ [3 : 3] Tomas Salamanavičius

32’ [4 : 3] Vladimir Derendiajev

FA „Šiauliai“ 3:3 „TurboTransfers“

12’ [1 : 0] Darius Jankauskas

19’ [2 : 0] Justas Petravičius

20’ [2 : 1] Edvinas Mučinis

23’ [2 : 2] Aurimas Tamaliūnas

35’ [2 : 3] Gajus Kulbis

38’ [3 : 3] Marius Baziulis