Čempionai Italijos pirmenybes baigė lygiosiomis, "Milan" - pergale

Keturios ekipos jau baigė savo sezoną "Serie A" čempionate.

Ankstesnėse vakaro rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės vidutiniokas Veronos "Hellas" bei čempiono titulą užsitikrinęs Turino "Juventus". Nieko nebelėmusiame mače užfiksuotos lygiosios rezultatu 2-2.

Į pirmojo kėlinio pabaigoje pelnytą Roberto Perreyros įvartį iškart po pertaukos tiksliu smūgiu atsakė rezultatyviausias lygos futbolininkas Luca Toni, tačiau vos po 9 minučių "Juvę" į priekį vėl išvedė Fernando Llorente.

Atrodė, kad čempionai iš Veronos išsiveš dar vieną pergalę, nes 88-ąją minutę Carlosas Tevezas stojo mušti 11 metrų baudinio. Vis dėlto, argentiniečiui pasižymėti nepavyko, tuomet raudoną kortelę prieš savo akis išvydo Simone Pepe, o paskutinėmis dvikovos akimirkos pasižymėti dar suspėjo Juanas Gomezas.

Kitame mače "Milan" vienuolikė atsitiesė po praleisto įvarčio bei svečiuose 3-1 įveikė 17-ąją vietą užėmusį Bergamo "Atalanta".

"Rossoneri" gretose pasižymėjo baudinį realizavęs Giampaolo Pazzini bei dublį pelnęs praėjusią vasarą iš varžovų stovyklos persikėlęs Giacomo Bonaventura.

"Hellas" 2 - 2 "Juventus"
[0-1] 42' Roberto Perreyra
[1-1] 48' Luca Toni
[1-2] 57' Fernando Llorente
88' Carlos Tevez ("Juventus") nerealizavo 11 metrų baudinio
90' Simone Pepe ("Juventus") pašalintas iš aikštės
[2-2] 90' Juan Gomez

"Atalanta" 1 - 3 "Milan"
[1-0] 21' Daniele Baselli
[1-1] 36' Giampaolo Pazzini (iš 11 metrų baudinio)
[1-2] 38' Giacomo Bonaventura
[1-3] 80' Giacomo Bonaventura

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>