Čempionai palaužė „Hegelmann“ © E. Žaldario nuotr.

Pirmąjį pasiruošimo ciklą Vilniaus „Žalgiris“ baigė trimis pergalėmis iš trijų. Permainingose trečiose kontrolinėse rungtynėse Vilniuje 3:2 nugalėta Kauno rajono „Hegelmann“ komanda.

Įvarčius žalgiriečiams pelnė Kipras Kažukolovas, Romualdas Jansonas ir Donatas Kazlauskas.

Šiose rungtynėse komandai ir toliau negalėjo padėti traumuotas kapitonas Saulius Mikoliūnas ir apsirgęs Petaras Mamičius. Į rikiuotę grįžo Fabienas Ourega, Marko Miličkovičius ir Gustas Jarusevičius.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, daug progų komandos nesukūrė. „Žalgirio“ gretose pora kartų smūgiais iš toli varžovų vartams grasino F. Ourega.

39 min. po baudos smūgio vilniečiai įmušė pirmą įvartį. Po N. Gorobsovo perdavimo į baudos aikštelę K. Kažukolovas galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiriui“ pavyko rezultatą padvigubinti. Tiksliu smūgiu iš kairiojo atakos krašto pasižymėjo R. Jansonas. Jaunam puolėjui tai buvo pirmasis įvartis pagrindinės komandos gretose.

Dar po kelių minučių puikų šansą turėjo ir Ovidijus Verbickas, bet jo smūgis iš kairiojo baudos aikštelės krašto buvo netikslus – kamuolys skriejo pro šalį.

Kėlinio viduryje „Hegelmann“ ataką tiksliai užbaigė baudos aikštelėje atsidūręs gynėjas Lukas Čerkauskas, o likus žaisti apie aštuonias minutes kauniečiai ir išlygino rezultatą – pasižymėjo Didis Lutumba-Pitah.

Visgi paskutinį žodį tare vilniečiai – dešiniuoju kraštu nuo gynėjų pabėgęs D. Kazlauskas tiksliai smūgiavo į tolimąjį kampą – 3:2.

Kitas kontrolines rungtynes Lietuvos čempionai jau žais Turkijoje, kur numatyta dviejų savaičių treniruočių stovykla.

„Žalgirio“ sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joelis Bopesu, Kipras Kažukolovas, Dimašas Kaškenas, Džiugas Aleksa (66 min. Tomas Bakšys), Fabienas Ourega (46 min. Billalas Sebaihi), Nicolasas Gorobsovas (46 min. Yukiyoshi Karashima), Paulius Golubickas (46 min. Marko Miličkovičius (83 min. Dariušas Stankevičius)), Gustas Jarusevičius (46 min. Ovidijus Verbickas), Romualdas Jansonas (54 min. Matas Vareika), Mathiasas Oyewusi (54 min. Donatas Kazlauskas).