Čempionų lyga: "Arsenal" nepasipriešino "Borussia", Madrido ekipoms sekėsi skirtingai (VIDEO)

Antradienį startavo naujasis UEFA Čempionų lygos sezonas, kuriame buvo sužaistos pirmosios aštuonerios A-D grupių etapo rungtynės.

Savo žygį Senojo žemyno turnyre pergalingai pradėjo Europos čempionai Madrido "Real" futbolininkai, kurie "Santiago Bernabeu" stadione neturėjo vargo prieš Šveicarijos "Basel" ekipą.

Jau per pirmąjį kėlinį buvo pelnyti penki įvarčiai ir keturi iš jų į šveicarų komandos vartus. Per pirmąsias 45 minutes pasižymėjo Garethas Bale'as, Cristiano Ronaldo, Jamesas Rodriguezas ir "baltiesiems" įvartį pridėjo varžovų gynėjas Marekas Suchy.

Paguodos įvartį "Basel" gretose 38-ąją minutę pelnė Derlis Gonzalezas, tačiau antrajame kėlinyje Karimas Benzema dar kartą privertė varžovų vartininką kamuolį trauktis iš vartų tinklo ir akistata baigėsi lengva "Real" pergale, 5-1.

Kitose šios grupės rungtynėse "Liverpool" klubas savo namų arenoje stebuklingai išsigelbėjo nuo gėdingų lygiųjų prieš "Lodogorets".

Mario Balotelli "raudonuosius" 82-ąją minutę išvedė į priekį, bet bulgarų vienuolikė nepasidavė ir visai netrukus išlygino rezultatą. Vis dėlto, "Liverpool" klubui pavyko išplėšti pergalę per teisėjo pridėtą minutę, kuomet nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Stevenas Gerrardas.

A grupėje neapsieita be sensacijos. Madrido "Atletico" futbolininkai Graikijoje rezultatu 3-2 nusileido Pirėjo "Olympiacos" komandai.

Graikai pirmajame kėlinyje buvo įsiveržę rezultatu 2-0, tačiau Mario Mandžukičius sušvelnino rezultatą. Antrajame kėlinyje "Olympiacos" nepasidavė ir 73-ąjį minutę trečiąjį įvartį pelnė Kostas Mitroglou. Antoine'as Griezmannas dar spėjo sušvelnino rezultatą, bet šeimininkai sugebėjo iškovoti pergalę prieš Čempionų lygos finalininkus.

Tuo tarpu Turino "Juventus" ganėtinai lengvai rezultatu 2-0 nugalėjo "Malmo" ir pakilo į pirmąją A grupės vietą. Abu įvarčius Italijos čempionų gretose pelnė Carlosas Tevezas.

Bene įdomiausiai dvikova įvyko Dortmunde, kur vietos "Borussia" susigrūmė prieš Londono "Arsenal" žaidėjus. Jurgeno Kloppo auklėtiniai įrodė pranašumą prieš svečius.

"Kanonieriai" aikštėje buvo užspausti ir nesukūrė itin pavojingų progų, o varžovai jų turėjo daug, tačiau pelnė tik du įvarčius. Pergalingame mače pasižymėjo Ciro Immobile ir Pierre-Emerickas Aubameyangas.

Taip pat pergales antradienį įvykusiuose susitikimuose šventė "Monaco", minimaliu skirtumu įveikęs Lėverkuzeno "Bayer", o Sankt Peterburgo "Zenit" klubas nugalėjo Lisabonos "Benfica". Lygiosiomis išsiskyrė Stambulo "Galatasaray" ir Briuselio "Anderlecht" futbolininkai.

Visi rezultatai:

„Olympiacos“ 3 – 2 „Atletico Madrid“

13' [1 - 0] A.Masuaku

31' [2 - 0] I.Afellay

38' [2 - 1] M.Mandžukič

73' [3 - 1] K.Mitroglou

87' [3 - 2] A.Griezmann

„Juventus“ 2 – 0 „Malmo“

59' [1 - 0] C.Tevez

90' [2 - 0] C.Tevez

„Liverpool“ 2 – 1 „Ludogorets“

82' [1 - 0] M.Balotelli

90' [1 - 1] D.Abolo

90' [2 - 1] S.Gerrard (11m. baudinys)

„Real Madrid“ 5 – 1 „Basel“

14' [1 - 0] M.Suchy (į savus vartus)

30' [2 - 0] G.Bale

31' [3 - 0] C.Ronaldo

37' [4 - 0] J.Rodriguez

38' [4 - 1] D.Gonzalez

„Monaco“ 1 – 0 Bayer“

61' [1 - 0] J.Moutinho

„Benfica“ 0 – 2 „Zenit“

6' [0 - 1] Hulk

22' [0 - 2] A.Witsel

„Galatasaray“ 1 –1 „Anderlecht“

52' [0 - 1] D.Praet

90' [1 - 1] B.Yilmaz

„Borussia“ 2 – 0 „Arsenal“

45' [1 - 0] C.Immobile

48' [2 - 0] P.Aubameyang