Šį v akarą prasideda Čempionų Lygos pusfinaliai. Prestižiškiausioje futbolo lygoje, prieš prasidedant aštuntfinaliams, nieks nebūtų drįsęs teigti, jog bent jau pusfinalyje nepamatysime tokių futbolo grandų kaip: Madrido "Real", Mančesterio "United", Turino "Juventus", AC "Milan" ar Londono "Arsenal", tačiau šie klubai nuvylė savo daugiamilijoninę fanų auditoriją savo ganėtinai prastais pasirodymais.

Vienintelis klubas, kurį futbolo ekspertai galbūt galėjo įžvelgti tarp geriausių komandų ketvertuko, iš to, ką turime dabar, yra Londono "Chelsea". Bet šį vakarą Prancūzijoje vyksiančiose rungtynese, favoritu anglų klubo laikyti tikrai nereikėtų, prisiminus, ką matėme mače tarp AS "Monaco" ir Madrido "Real". Prancūzai žaidė lyg ant sparnų, o žvaigždžių perpildytas madridiečių klubas negalėjo nieko prieš pastatyti. Galėtume prisiminti dar vieną faktą: juk būtent prancūzai net 8-3 sutriuškino kitą, dabar pusfinalyje esančią komandą, Le Korunijos "Deportivo", o juk pastaroji ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse nušlavė Milano vienuolikę 4-0.

Treneriai
Įdomu yra tai, kad dabartinis prancūzų treneris Didier Deschamp’as, yra buvęs Londono "Chelsea" žaidėjas, ir jam būtų tikrai didėlis įvykis nugalėti komandą, kurioje seniau teko rungtyniauti. Jo oponentas Claudijo Ranieris, po savo ganėtinai aštrių pranešimų Ispanijos spaudai, privalo laimėti šias rungtynes, norėdamas išlikti „švariu“, prieš klubo savininką Romaną Abramavičių, norinčiu pakeisti klubo strategą į, jo manymu, daugiau klubui duosiantį švedą Sveną Goraną Eriksoną.

Mintys prieš rungtynes
Abiejų komandų žaidėjai, tiek Frenkas Lempardas („Chelsea“), tiek Fernando Morientesas („Monaco“) teigia, jog vienose rungtynese viskas išspręsta nebus, todėl mūsų laukia tikrai labai įdomi dvikova. Morientesas taip pat pridūrė: „Monakas yra šio sezono futbolo siurprizas. Paprastai futbolo grandai iš kovos pašalina mažesnius klubus. Šiuo atveju mes nuo jų skiriamės tuo, kad mes juos šaliname, taigi leiskite mums žaisti ir pamatysime kas iš to gausis.

Nuostoliai ir pastiprinimas
AS „Monaco“ vienuolikei padėti negalės gynėjas %p00466 , bet po traumos turėtų grįžti italų gynėjas Josef Oshadogan ir puolėjas %p00483.

Būgštaujama, jog Londono „Chelsea“ pilna jėga negalės padėti %p01985 ir %p01978, kurie abu skundėsi dėl gripo. Taip pat komandai tikrai netalkins %p01982 ir %p01990. Į rikiuotę grįžta %p01977, %p01994 ir %p01987.

Numanomos startinės komandų sudėtys
AS „%c00036“: Roma, Givet, Ibarra, Rodriguez, Evra, Giuly, Cisse, Rothen, Plasil, Prso ir Morientes.

Londono "%c00042": Ambrosio, Melchiot, Desailly, Terry, Bridge, Geremi, Lampard, Makelele, Parker, Gudjohnsen ir Crespo.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos