Čempionų lyga: „Lazio“ sutriuškinę „Bayern“ žaidėjai išgelbėjo T. Tuchelio kailį © imago-images nuotr.

Miuncheno „Bayern“ ekipos laukė rimtas iššūkis. Bundeslygos klubas privalėjo atsirevanšuoti Romos „Lazio“ komandai, jei norėjo tęsti kovą UEFA Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose.

Antradienį T. Tuchelio kariauna atsakomajame aštuntfinalio etapo mače namuose mėgino atsirevanšuoti italams už 0:1 pralaimėjimą pirmajame susitikime.

Šią užduotį vokiečiai įvykdė su kaupu ir laimėjo rungtynes 3:0.

Pirmasis susitikimo įvartis krito 39–ąją minutę, kai po chaotiškos šeimininkų atakos kamuolį į vartus galva nukreipė H. Kane'as.

Prieš pertrauką „Lazio“ sulaukė dar vieno smūgio – po kampinio M. De Ligto smūgiuoto kamuolio trajektoriją pakeitė ir antrąjį susitikimo įvartį pelnė T. Mulleris (2:0).

66–ąją minutę susitikimo likimas buvo galutinai nulemtas trečiojo Miuncheno ekipos įvarčio.

L. Sane prasiveržė link baudos aikštelės ir atliko smūgį. I. Provedelis sužaidė meistriškai, tačiau atšokusį kamuolį į vartus nukreipė H. Kane'as – 3:0.