„Bayern“ ir „Chelsea“ žengė į Čempionų lygos ketvirtfinalį © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienio vakarą paaiškėjo paskutinės dvi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio komandos – jomis tapo Miuncheno „Bayern“ ir Londono „Chelsea“.

Pastaroji ekipa namuose rezultatu 2:0 įveikė Madrido „Atletico“ ir seriją laimėjo bendru rezultatu 3:0.

Šeimininkus į priekį 34-ąją minutę po kontratakos išvedė Hakimas Ziyechas.

„Atletico“ situacija tapo pražūtinga 82-ąją minutę, kai už smūgį alkūne varžovui iš aikštės buvo pašalintas Stefanas Savičius.

„Chelsea“ pergalę 94-ąją minutę įtvirtino tik po keitimo aikštėje pasirodęs Emersonas.

Formalumus sutvarkė ir praėjusių metų Čempionų lygos laimėtojai „Bayern“ futbolininkai, kurie namuose 2:1 įveikė Romos „Lazio“, o seriją laimėjo bendru rezultatu 6:2.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 33-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Robertas Lewandowskis.

„Bayern“ pranašumą 73-ąją minutę padvigubino Maximas Choupo-Motingas.

Svečiams paguodos įvartį 82-ąją minutę pelnė Marco Parolo.