Mažumoje likusi „Porto“ ekipa iš Čempionų lygos eliminavo „Juventus“ © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį tikrą futbolo stebuklą Turine sukūrė „Porto“ ekipa, kuri po pratęsimo 2:3 turėjo pripažinti „Juventus“ pranašumą, tačiau dėl išvykos įvarčio taisyklės būtent Portugalijos klubas žengė į ketvirtfinalį.

Rungtynės prasidėjo itin aktyviai ir jau pirmosiomis minutėmis abi komandos turėjo savųjų progų pasižymėti.

Pirmasis mačo įvartis krito 19-ąją minutę, kai labai abejotiną 11 metrų baudinį realizavo „Porto“ saugas Sergio Oliveira.

Vos prasidėjus antrajame kėliniui, 49-ąją minutę, puikiu smūgiu rezultatą išlygino Federico Chiesa.

54-ąją minutę „Porto“ liko rungtyniauti mažumoje, kuomet po švilpuko kamuolį nuspyręs Mehdi Taremi prieš save išvydo antrą geltoną kortelę.

Tas pats F. Chiesa 61-ąją minutę persvėrė rungtynių rezultatą „Juventus“ naudai ir tuo pačiu atstatė visišką lygybę serijoje.

Per likusį laiką Italijos čempionai kiekybinio pranašumo išnaudoti nesugebėjo ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pirmojo pratęsimo kėlinio metu aikštėje vyko itin kieta kova, o rungtynių teisėjas per 15 minučių parodė tris geltonas korteles.

Antrasis pratęsimo kėlinys padovanojo neįtikėtiną dramą. 115-ąją minutę „Porto“ lyderis S. Oliveira baudos smūgiu iš maždaug 28 metrų išlygino mačo rezultatą, tačiau išvedė savo komandą į priekį serijoje, ir „Juventus“ per penkias minutes privalėjo mušti bent du įvarčius.

Vos po poros minučių Adrienas Rabiot atgaivino „Juventus“ viltis, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo sensacingą Italijos čempionų pasitraukimą iš turnyro.